2023-12-19T08:30:00+01:00 "Noc Przyjaźni Chińsko-Polskiej" występ zespołu Bayer Full! Bayer Full wystąpił na Nocy Przyjaźni Chińsko-Polskiej, łącząc disco polo z chińską kulturą w wyjątkowym koncercie https://disco-polo.info/uploads/news/noc-przyjazni-chinsko-polskiej-wystep-zespolu-bayer-fulljpg.jpg Disco-Polo.info

"Noc Przyjaźni Chińsko-Polskiej" występ zespołu Bayer Full!


Bayer Full wystąpił na Nocy Przyjaźni Chińsko-Polskiej, łącząc disco polo z chińską kulturą w wyjątkowym koncercie

Autor: Adam Begier, 19 Grudzień 2023  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/bayerfull/
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
 2. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
 3. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
Reklama

W wyjątkowym wydarzeniu, znanym jako Noc Przyjaźni Chińsko-Polskiej, polski zespół Bayer Full miał zaszczyt wystąpić przed znamienitym gronem, w tym przed samym Ambasadorem Chin. Ten wieczór, pełen muzyki i kulturowego wymiaru, stał się prawdziwym świadectwem bliskich relacji pomiędzy Polską a Chinami. Sławomir Świerzyński, lider zespołu, znany jest ze swojego zamiłowania do chińskiej kultury i języka, co dodatkowo podkreśliło znaczenie tego spotkania.

W czasie koncertu Bayer Full zaprezentował szereg swoich największych hitów, które w harmonijny sposób łączyły polską tradycję disco polo z elementami chińskiej muzyki. Publiczność, zarówno polska, jak i chińska, z entuzjazmem przyjęła występ, świadcząc o uniwersalności języka muzyki w budowaniu mostów międzykulturowych.

Fotorelacja: Bayer Full w Centrum Międzynarodowego Dialogu Zdjęcia z Nocy Przyjaźni Chińsko-Polskiej ukazują nie tylko muzyczne, ale i społeczne aspekty tego wydarzenia. Widać na nich zarówno członków zespołu Bayer Full, jak i licznie zgromadzonych gości, wśród których znalazły się znaczące postacie z obu krajów. Fotografie te, dostępne na naszej stronie, pokazują jak muzyka disco polo stała się medium komunikacji międzykulturowej.

Podczas wydarzenia panowała atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, co potwierdza, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który może łączyć ludzi ponad granicami i różnicami kulturowymi. Pan Ambasador oraz organizatorzy wyrazili swoje podziękowania Bayer Full za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, podkreślając ich rolę w promocji polskiej kultury na arenie międzynarodowej.

Podsumowanie: Bayer Full jako Most Kulturowy Występ Bayer Full na Nocy Przyjaźni Chińsko-Polskiej stanowił nie tylko muzyczne wydarzenie, ale również ważny moment w promocji polskiej kultury za granicą. Zespół, będący ikoną polskiego disco polo, pokazał, że muzyka tego gatunku może przekraczać granice i służyć jako narzędzie budowania międzynarodowej przyjaźni i zrozumienia.

Reklama

Bayer Full - Wszyscy Polacy 2023 LIVE

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Przerobił wiersz Juliana Tuwima na HIT disco polo?! 4Ever zaskoczył premierą "Dwa Michały"
 2. Dołącz do nas! Plaża Siemianówka: Gwiazdy Disco Polo i Niezapomniana Zabawa! Nie Przegap Największej Imprezy Lata!
 3. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
 4. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
 5. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
 6. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
 7. Premiera: "Dzikie serce" - Debiutancki utwór Asstry w stylu latino
 8. "Ja dla Ciebie żyłem" - Gorąca Premiera Od Zespołu Mig!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie