Reklama


Reklama

Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!

2020-10-16T07:20:00+02:00 Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/czuly-gest-partnerki-gwiazdora-disco-polo-kobieta-dala-wielki-dowod-milosci-1602623988.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/
Reklama


Życie gwiazd

Zaraz po północy, Joanna złożyła Dawidowi Narożnemu najlepsze życzenia i podarowała mu prezent. Jak podkreśliła była pierwszą osobą

Reklama

Miłość to uczucie, o którym marzy każdy z nas. Czasami czeka tuż za rogiem, a czasami trzeba przejść długą drogę, aby ją spotkać. Dla niej czasami warto zaryzykować, bo jeśli już ja znajdziemy, to wynagradza nam wszystko. Ten Artysta disco polo odnalazł swoją wielką miłość i nazwać się może szczęśliwym człowiekiem.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!

Dawid Narożny to Artysta, którego kariera nabiera coraz szybszego tempa. Poza zajmowaniem się muzyką, Dawid dba także o najbliższych. Już niedługo zostanie ojcem, czego wraz z partnerką nie mogą się doczekać. W ostatnich dniach Artysta świętował swoje urodziny, a jego ukochana, Joanna, sprawiła mu cudowny prezent.

Zaraz po północy, Joanna złożyła Dawidowi najlepsze życzenia i podarowała mu prezent. Jak podkreśliła była pierwszą osobą, która w dniu urodzin życzyła mu wszystkiego najlepszego. Na tym jednak się nie skończyło, ponieważ Joanna zrobiła to ponownie.

„Z życzeniami byłam dziś pierwsza i będę ostatnia.”

Poza życzeniami partnerka Artysty wstawiła na swojego Instagrama ich pierwsze wspólne zdjęcie, które wywołuje w parze same dobre emocje i skojarzenia. A czego ukochana życzyła Dawidowi?

„MÓJ KOCHANY !
Życzę Ci jedynie zdrowia! Bo szczęście i miłość ja Tobie dam.”

My również życzymy Dawidowi wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim samych sukcesów w branży disco polo!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!
  2. Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!
  3. Wokalista disco polo zaśpiewał na ślubie! Wzruszające nagranie z ceremonii podbija sieć! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.