2021-05-19T18:13:00+02:00 Niezwykła premiera Daj to Głośniej dostępna! Nowość dużo lepsza niż 'Mama ostrzegała'?! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykla-premiera-daj-to-glosniej-dostepna-nowosc-duzo-lepsza-niz-mama-ostrzegalajpg.jpg

Niezwykła premiera Daj to Głośniej dostępna! Nowość dużo lepsza niż 'Mama ostrzegała'?!

Redakcja , 19 Maj 2021  18:13

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Niezwykła premiera Daj to Głośniej dostępna! Nowość dużo lepsza niż 'Mama ostrzegała'?!
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej

Zdaniem fanów najnowsza propozycja popularnego zespołu ma wszelkie predyspozycje do tego, by stać się kolejnym wielkim hitem w karierze grupy.

Reklama

Popularny zespół disco polo znowu rozbije bank? Według fanów, najnowsza propozycja Daj to Głośniej może okazać się kolejnym hitem w ich karierze! To wielki dzień dla fanów popularnego zespołu disco polo!

Zobacz również: To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!

Daj to Głośniej przygotował dla swoich sympatyków niezwykłą muzyczną niespodziankę! W sieci pojawił się długo oczekiwany najnowszy teledysk od uwielbianej Emilki i jej ekipy z Daj to Głośniej! Utwór "Uciekaj dziewczyno" promuje debiutancki krążek zespołu "Folk Disco", który przypomnijmy - w sprzedaży pojawi się już 26 maja!

Daj to Głośniej kocha swoich fanów do tego stopnia, że o tydzień przesunął premierę swojego najnowszego teledysku. To wielka gratka dla sympatyków formacji, którzy dzielnie wypatrywali premiery swoich idoli! Zespół pozostaje wierny swojemu charakterystycznemu brzmieniu, dlatego kawałek "Uciekaj dziewczyno" utrzymany jest w folkowych klimatach.

"Mama ostrzegała" zagrożona?

Fani nie kryją radości! Przecież dzięki takim rytmom, pokochali twórczość Daj to Głośniej od pierwszego "usłyszenia"! Piosenka opowiada o zagubionej dziewczynie, która za wszelką cenę szuka tego jedynego.

Najlepsza piosenka gratulacje mega fajna piosenka

Jeden z lepszych utworów super nutka już leci w samochodzie

Jak zawsze wiedziałem że to będzie niezła nutka  normalnie bomba  brawa dla Was dobra robota teledysk czadowy

Co jednak, gdy żaden z kandydatów nie spełnia jej oczekiwań? Czy warto podejmować pochopne decyzje, jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w teledysku zrealizowany przez Stykky Media

Przecież taka historia przydarzyła się każdemu z nas... Zdaniem fanów najnowsza propozycja popularnego zespołu ma wszelkie predyspozycje do tego, by stać się kolejnym wielkim hitem w karierze grupy.

Może nawet przebije słynny przebój "Mama ostrzegała"? Fani trzymają kciuki, by tak się właśnie stało!

Zobacz również: Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Uciekaj dziewczyno
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  2. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  3. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  4. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  5. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  6. Uwielbiany gwiazdor disco polo zabiera słuchaczy w muzyczną podróż w czasie! Brawurowe wykonanie znanego hitu z lat 90-tych brzmi lepiej niż oryginał?!
  7. Edyta Folwarska zdradza sekret atrakcyjnego wyglądu. Internauci nie mogą się napatrzeć na gwiazdę disco polo!
  8. Piękna wokalistka zachwyca wyjątkową stylizacją! Te buty to hit każdej jesieni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami