Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-10T17:33:00+01:00 Kobiece oczy ponownie w roli głównej. Niezwykła nowość disco polo trafiła do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykla-nowosc-disco-polo-oczarowala-fanow-kobiece-oczy-ponownie-w-roli-glownejjpg.jpg
Reklama

Kobiece oczy ponownie w roli głównej. Niezwykła nowość disco polo trafiła do sieci!

Redakcja , 10 Grudzień 2020  17:33
Kobiece oczy ponownie w roli głównej. Niezwykła nowość disco polo trafiła do sieci!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Piosenka jest nabita chwalebną treścią do ślicznej dziewczyny, w rolę której wcieliła się bardzo atrakcyjna modelka. Walory muzyczne tej produkcji, to także same zalety

Reklama

Nic tak nie magnetyzuje fanów disco polo, jak oczy kobiety. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie, gdy do sieci trafiały produkcje ze wzrokiem w roli głównej, a po kilku tygodniach, lądowały na szczytach list przebojów.

Zobacz również: Co za widok! Piersi gwiazdy disco polo niemal 'wyskoczyły' z bluzki.

W serwisie YouTube natomiast brakowało miejsca na dopisywanie kolejnych cyfr pod klipem, stanowiących o sumie odtworzeń propozycji. Kolejni artyści mają świadomość, że błyskotliwe spojrzenie i zalotny uśmiech, to recepta na wielką popularność.

Robert Klim, to doskonale znany w branży disco polo artysta, który występuje pod nazwą Spike. Wokalista pierwsze podboje serc fanów, już dawno ma za sobą. Aby więc kontynuować udaną, muzyczną ekspansję, wokalista opublikował kolejny taneczny utwór. Kawałek nosi tytuł „W Twych Oczach” i choć to wzrok jest głównym bohaterem tej opowieści, to w utworze dowiadujemy się, że kobieta, o której śpiewa artysta, cała jest idealna, a jej urok zachwycił podmiot od pierwszego wejrzenia.

Piosenka jest nabita chwalebną treścią do ślicznej dziewczyny, w rolę której wcieliła się bardzo atrakcyjna modelka. Walory muzyczne tej produkcji, to także same zalety. Numer porywa do tańca, a treść bez trudu wpada w ucho. Teledysk, to wspomnienie lata - gorące słońce i wodny krajobraz - te zjawiska fani disco polo kochają szczególnie mocno. 

Obejrzyjcie już teraz tę znakomitą produkcję i dajcie znać, czy według Was, będzie to kolejny wielki hit z „oczami” w tytule.

Zobacz również: Rozpromieniona Magda Narożna szczęśliwie zakochana! Gwiazda wrzuciła wymowne zdjęcie do sieci!

Reklama
Zobacz teledysk: Spike - W Twych oczach
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Rozpaczliwe wołanie o pomoc. Popularny gwiazdor disco polo błaga o wsparcie!
  2. Dawid Narożny zachwycił fanów! Genialnie wykonanie pokazuje jego prawdziwe oblicze!
  3. Mocne sceny w najnowszej produkcji disco polo. Tego jeszcze nie widzieliście.
  4. Niecodzienne oblicze gwiazdora disco polo! Żadna kobieta mu się nie oprze?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej