2020-01-12T19:56:00+01:00 Niezłe jaja! Daj to głośniej i Letni udostępnili pełną wersję piosenki "Kury". To nowy hit di https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/jest-juz-pelna-wersja-piosenki-pt-kury-letni-i-daj-to-glosniej-w-niesamowitym-hicie-to-bedzie-przeboj-disco-polo-na-lata-1578854755.jpg

Niezłe jaja! Daj to głośniej i Letni udostępnili pełną wersję piosenki "Kury". To nowy hit disco polo?!

Redakcja , 12 Styczeń 2020  19:56

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Niezłe jaja! Daj to głośniej i Letni udostępnili pełną wersję piosenki "Kury". To nowy hit disco polo?!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/letnichamskipodryw
Reklama

W serwis disco-polo.info pojawiła się gorąca premiera, na którą czekali wszyscy. Letni i Daj To Głośniej udostępnili pełną wersję piosenki pt. "Kury".

Reklama

Na ten moment czekała cała Polska! Pojawiła się wyczekiwana premiera w świecie disco polo od zespołu Daj To Głośniej i formacji Letni! Czy właśnie pojawił się na rynku disco polo największy hit tego roku?!

Zobacz również: Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!

Panowie z formacji Letni są bardzo aktywni, jeśli chodzi o premiery muzyczne, niestety inaczej jest w przypadku grupy Daj To Głośniej, która na razie pokazała jedną propozycję pt. "Mama ostrzegała". Ale za to jaką! Piosenka okazała się wielkim hitem odtworzonym ponad 97 milionów razy w serwisie YouTube. Czy kolejna produkcja również podbije listy przebojów?

Właśnie dziś na disco-polo.info pojawiła się gorąca premiera, na którą czekali wszyscy. Letni i Daj To Głośniej udostępnili pełną wersję piosenki pt. "Kury".

Utwór z lekkim przymrużeniem oka, ale z niezwykle melodyjnym refrenem, który z pewnością za moment śpiewać będzie cała Polska. Fani disco polo nie mogli doczekać się tej premiery.

Nic dziwnego utwór wpada w ucho po pierwszym przesłuchaniu. Czy Letni i Daj To Głośniej stworzyli hit disco polo na lata?

Zobacz również: Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!
  2. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  3. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  5. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  6. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami