2021-06-06T15:07:00+02:00 Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Pora ruszać w tany! https://disco-polo.info/uploads/news/niesmiertelny-hit-disco-polo-wszystkich-wesel-doczekal-sie-nowej-wersji-pora-ruszac-w-tanypng.png

Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Pora ruszać w tany!

Redakcja , 06 Czerwiec 2021  15:07
Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Pora ruszać w tany!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Nie ma przecież wesela, na którym mogłoby zabraknąć tego szlagieru!

Reklama

Branża weselna nareszcie poczuła się uwolniona od obostrzeń! Młode pary w mogą w końcu zorganizować swoje wesele bez większego stresu. Trzeba jedynie pomyśleć o dobrej kapeli, i odpowiednim repertuarze!

Zobacz również: Popularny wokalista walczy o tytuł króla disco polo! Nowa piosenka pomoże mu to osiągnąć?!

Hit Sanok to popularny zespół weselny, który w swoim repertuarze posiada aż 600 utworów! Nic więc dziwnego, że członkowie coraz częściej zapraszani są na wszelakie imprezy okolicznościowe. Przecież z tak bogatym programem, grupa bez trudu trafi w gusta muzyczne nawet najwybredniejszego odbiorcy!

Reklama

Hit Sanok tworzy czwórka uzdolnionych muzyków - dwie piękne dziewczyny, oraz dwóch przystojnych chłopaków. Formacja od lat dba o promocję swojego projektu w sieci. Na kanale YouTube zespołu co rusz pojawiają się kolejne covery w ich wykonaniu! Zespół kręci nawet teledyski, a także wydaje płyty! Trzeba przyznać, że Hit Sanok, to bardzo profesjonalna kapela!

Z pewnością ciekawi Was, jakie kawałki usłyszeć można podczas koncertów zespołu. Tego jest naprawdę sporo! Od największych hitów disco polo takich jak np.: “Inna dziewczyna”, “Białe Łabędzie”, czy “O miła moja”, po największe przeboje biesiadne, czy nawet góralskie! Hit Sanok to bardzo wszechstronni artyści!

Na kanale zespołu pojawił się właśnie znany cover disco polo! Mowa o kawałku “Angelina”, który był jednym z pierwszych hitów muzyki chodnikowej. W świadomości Polaków przebój ten istnieje do dziś, i nadal cieszy się sporą popularnością, czego dowodem jest kolejna jego wersja w wykonaniu Hit Sanok. Nie ma przecież wesela, na którym mogłoby zabraknąć tego szlagieru!

Reklama

Do popularnej piosenki Hit Sanok zrealizował także teledysk, który z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich mężczyzn! Piękna modelka, która w nim występuje na pewno zrobi na nich ogromne wrażenie!

Pora zatem odpalić klip, i poczuć się jak na prawdziwym weselu!

Zobacz również: HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo!

Reklama
Zobacz teledysk: HiT SANOK - O Angelino
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo pokazała się bez stanika! Uwagę zwrócił opis zdjęcia!
  2. Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!
  3. Śliczna gwiazda disco polo na ustach wszystkich! Artystka zachwyciła w bardzo ponętnym stroju!
  4. Daj to Głośniej idą jak burza! Artyści disco polo zaskoczyli nowym projektem! To lato będzie należało do nich?!
  5. Popularny wokalista walczy o tytuł króla disco polo! Nowa piosenka pomoże mu to osiągnąć?!
  6. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami