Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2015-10-09T23:17:00+02:00 Premiera teledysku: Hit Sanok – Kotku kotku https://disco-polo.info/uploads/news/2015/10/hit-sanok-kotku-kotku.jpg
Reklama

Premiera teledysku: Hit Sanok – Kotku kotku

Redakcja , 09 Październik 2015  23:17
Premiera teledysku: Hit Sanok – Kotku kotku
Źródło zdjęć:

Zespół Hit Sanok składa się z ludzi posiadających wykształcenie muzyczne. Swoją pasję do muzyki przekazują głównie podczas imprez weselnych. W prawdzie, tak zaczynają wszystkie początkujące zespoły disco polo.   By w ogóle rozpocząć swoją aut...

Reklama

Zespół Hit Sanok składa się z ludzi posiadających wykształcenie muzyczne. Swoją pasję do muzyki przekazują głównie podczas imprez weselnych. W prawdzie, tak zaczynają wszystkie początkujące zespoły disco polo.

 

By w ogóle rozpocząć swoją autorską działalność muzyczna, należy wzbogacić swój repertuar muzyczny. Stąd też m.in. powstała najnowsza propozycja grupy. Słowa i muzykę do utworu „Kotku kotku” stworzył Arkadiusz Habrat. Do ekipy Hit Sanok należą również Diana Dereniowska, Justyna Kubowicz oraz Łukasz Pęcak.

 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji formacji Hot Sanok za pośrednictwem serwisu DiscoClipy.com oraz ocenienia jego potencjału.

 

Hit Sanok – Kotku kotku

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!
  2. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!
  3. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  4. Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła przepiękne nogi. Te zdjęcia robią wrażenie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej