2019-02-26T08:00:00+01:00 Niesamowity występ grupy Masters! "Żono moja" zaśpiewało tysiące osób! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/niesamowity-wystep-grupy-masters-zono-moja-zaspiewalo-tysiace-osob-1551115704.jpg

Niesamowity występ grupy Masters! "Żono moja" zaśpiewało tysiące osób!

Redakcja , 26 Luty 2019  08:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Niesamowity występ grupy Masters! "Żono moja" zaśpiewało tysiące osób!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

„Żono Moja” to utwór, który jak się okazuje rozkochuje w sobie tłumy.

Reklama

Podczas jednej z największych tegorocznych imprez muzycznych w Opolu nie zabrakło tez Pawła Jasionowskiego z formacji Masters i jego przeboju wszech-czasów „Żono Moja” która jak się okazuje, nadal nie jest obrażona i rozkochuje w sobie tłumy.

Zobacz również: Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!

Paweł Jasionowski słynie z bardzo rytmicznych kawałków i nieco weselnych klimatów, które są niezaprzeczalnym elementem wizerunku grupy Masters. Ponownie zaskoczyli swoich fanów. Walentynki w rytmie Disco Polo były dotychczas największym wydarzeniem muzycznym. Na scenie pojawiły się najpopularniejsze i najbardziej cenione gwiazdy, takie jak Marcin Miller z zespołem Boys, After Party, czy też Mig i Defis. Wśród nich znalazł się również zespół Masters, który wywołał burzę euforii między publicznością. Wszystko za sprawą ich niepodważalnego hitu, jakim jest kawałek „Żono Moja”.

Fanki Pawła rywalizują między sobą dosłownie jak w teledysku do piosenki „Szukam Dziewczyny”. Wokalista jest młody, przystojny i nadal do wzięcia. Być może 2019 rok okaże się być jego rokiem. Nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. W końcu każdy szuka tej jedynej i prawdziwej miłości. Na dobre i na złe. Paweł Jasionowski słynie z nienagannego stylu w muzyce, ale i jego wizerunek jest bardzo barwny.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  2. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  3. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  4. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  5. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  6. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami