Reklama


Reklama

Niesamowity występ grupy Masters! "Żono moja" zaśpiewało tysiące osób!

2019-02-26T08:00:00+01:00 Niesamowity występ grupy Masters! "Żono moja" zaśpiewało tysiące osób! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/niesamowity-wystep-grupy-masters-zono-moja-zaspiewalo-tysiace-osob-1551115704.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

„Żono Moja” to utwór, który jak się okazuje rozkochuje w sobie tłumy.

Reklama

Podczas jednej z największych tegorocznych imprez muzycznych w Opolu nie zabrakło tez Pawła Jasionowskiego z formacji Masters i jego przeboju wszech-czasów „Żono Moja” która jak się okazuje, nadal nie jest obrażona i rozkochuje w sobie tłumy.

Zobacz również: Królowa Życia przyłapana na zabawie w rytmach disco polo! Rozebrana Dagmara Kaźmierska hitem internetu?!

Paweł Jasionowski słynie z bardzo rytmicznych kawałków i nieco weselnych klimatów, które są niezaprzeczalnym elementem wizerunku grupy Masters. Ponownie zaskoczyli swoich fanów. Walentynki w rytmie Disco Polo były dotychczas największym wydarzeniem muzycznym. Na scenie pojawiły się najpopularniejsze i najbardziej cenione gwiazdy, takie jak Marcin Miller z zespołem Boys, After Party, czy też Mig i Defis. Wśród nich znalazł się również zespół Masters, który wywołał burzę euforii między publicznością. Wszystko za sprawą ich niepodważalnego hitu, jakim jest kawałek „Żono Moja”.

Fanki Pawła rywalizują między sobą dosłownie jak w teledysku do piosenki „Szukam Dziewczyny”. Wokalista jest młody, przystojny i nadal do wzięcia. Być może 2019 rok okaże się być jego rokiem. Nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. W końcu każdy szuka tej jedynej i prawdziwej miłości. Na dobre i na złe. Paweł Jasionowski słynie z nienagannego stylu w muzyce, ale i jego wizerunek jest bardzo barwny.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  2. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  3. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.