Reklama


Reklama

Wyjątkowa produkcja od zespołu Masters! Gorąca premiera pt. "Labirynt" dostępna!

2019-01-25T18:00:00+01:00 Wyjątkowa produkcja od zespołu Masters! Gorąca premiera pt. "Labirynt" dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/wyjatkowa-produkcja-od-zespolu-masters-goraca-premiera-pt-labirynt-dostepna-1548361005.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie koniecznie zaskakującą nowość od zespołu Masters!

Reklama

Muzyka disco polo obecnie przeżywa swój najlepszy okres w historii. Grupa Masters dość mocno przyczyniła się do takiego stanu rzeczy. Produkcje od Pawła Jasionowskiego, którego mogliście oglądać m.in. w programie telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo" cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawą propozycję. Jest to najbardziej kolorowy teledysk w świecie disco polo, który powstał do piosenki pt. "Labirynt". Odważna i nieszablonowa produkcja może mocno namieszać w branży. Nie jest to typowe disco polo, a coś na pograniczu kilku stylów muzycznych.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do oglądania i oceny nowej propozycji od zespołu Masters pt. "Labirynt".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!
  2. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  3. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.