Reklama


Reklama

Niesamowite...gwiazdor disco polo nakryty w intymnym położeniu z popularnymi wokalistkami z branży!

2020-05-09T15:00:00+02:00 Niesamowite...gwiazdor disco polo nakryty w intymnym położeniu z popularnymi wokalistkami z branży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/niesamowitegwiazdor-disco-polo-nakryty-w-intymnym-polozeniu-z-popularnymi-wokalistkami-z-branzy-1588444284.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/ instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny z popularnego damskiego trio są w bliskiej zażyłości z autorem „Królowej”

Reklama

Akcja „majówka” trwa na dobre, również w przestrzeni prywatnej naszych gwiazd! Artyści obchodzą pierwsze dni wiosennego miesiąca w różnorodny sposób.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Na najlepszy pomysł wpadł jednak Piotr Kołaczyński! Miły Pan, jeden z dłuższych weekendów w roku obchodzi wśród pięknych kobiet! Jakby tej dobroci było mało, to wszystkie urocze panie artysta skupił na jednym materacu! Wśród towarzyszek wokalisty są m.in. Angelika i Paula z Top Girls.

Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny z popularnego damskiego trio są w bliskiej zażyłości z autorem „Królowej”. Wszyscy zazdrościmy Miłemu Panu tak komfortowych okoliczności. Cztery śliczne kobiety na wyłączność, to naprawdę doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Powodzenie u płci pięknej to jedna z wielu zalet bycia gwiazdą muzyki tanecznej.

A Wy jak spędzacie majówkę?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!
  2. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!
  3. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.