Reklama
Polecamy


Reklama

Niesamowite...gwiazdor disco polo nakryty w intymnym położeniu z popularnymi wokalistkami z branży!

2020-05-09T15:00:00+02:00 Niesamowite...gwiazdor disco polo nakryty w intymnym położeniu z popularnymi wokalistkami z branży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/niesamowitegwiazdor-disco-polo-nakryty-w-intymnym-polozeniu-z-popularnymi-wokalistkami-z-branzy-1588444284.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/ instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny z popularnego damskiego trio są w bliskiej zażyłości z autorem „Królowej”

Reklama

Akcja „majówka” trwa na dobre, również w przestrzeni prywatnej naszych gwiazd! Artyści obchodzą pierwsze dni wiosennego miesiąca w różnorodny sposób.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Na najlepszy pomysł wpadł jednak Piotr Kołaczyński! Miły Pan, jeden z dłuższych weekendów w roku obchodzi wśród pięknych kobiet! Jakby tej dobroci było mało, to wszystkie urocze panie artysta skupił na jednym materacu! Wśród towarzyszek wokalisty są m.in. Angelika i Paula z Top Girls.

Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny z popularnego damskiego trio są w bliskiej zażyłości z autorem „Królowej”. Wszyscy zazdrościmy Miłemu Panu tak komfortowych okoliczności. Cztery śliczne kobiety na wyłączność, to naprawdę doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Powodzenie u płci pięknej to jedna z wielu zalet bycia gwiazdą muzyki tanecznej.

A Wy jak spędzacie majówkę?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  3. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.