Reklama
Polecamy


Reklama

Niesamowite. Wybitna wokalistka disco polo rozbiła bank! Na jej konto wpłynęła zawrotna kwota!

2020-04-05T18:15:00+02:00 Niesamowite. Wybitna wokalistka disco polo rozbiła bank! Na jej konto wpłynęła zawrotna kwota! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/niesamowite-wybitna-wokalistka-disco-polo-rozbila-bank-1585860569.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Najprawdopodobniej sama wokalistka disco polo jest w szoku po tym jak jej konto zwiększyło się o pokaźną sume

Reklama

Zawrotna kwota na koncie wokalistki  disco polo, to fenomen zarówno twórców jak i całej branży. Małgorzata Główka kryjąca się pod pseudonimem artystycznym Camasutra, przywykła do milionowych wyświetleń w serwisie YouTube.

Zobacz również: Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!

Tym razem jednak nawet sama artystka jest pewnie w szoku, ponieważ pod piosenką pt. „Tego chcesz” licznik wskazuje 60 mln. To ogromny sukces bardzo popularnej już w branży disco polo artystki.

Utwór od samego początku podbijał listy przebojów w całym kraju. Jest to jedna z piosenek gwiazdy, która wprowadziła ją na szczyt discopolowej kariery i na długie lata przykleiła łatkę „Top of the Top” do piosenkarki. Hit od dwóch lat towarzyszy każdej dużej i małej imprezie tanecznej w Polsce.

Wyświetlenia, które osiągnęła pod nim Camasutra są odzwierciedleniem wielkiej sławy utworu! Nie ma tutaj mowy o przypadku...każdy szanujący się fan disco polo bez problemu wyśpiewa tekst „Zerwij ze mnie wszystko, całuj...”. Tak właśnie zaczyna się refren odsłonięty w serwisie YouTube 60 mln razy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  3. Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.