Reklama


Reklama

Niesamowita podróż Marcina Millera (Boys). Gwiazdor disco polo oddał hołd wielkiemu artyście!

2020-11-08T07:20:00+01:00 Niesamowita podróż Marcina Millera (Boys). Gwiazdor disco polo oddał hołd wielkiemu artyście! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/ckliwa-podroz-marcina-millera-gwiazdor-disco-polo-w-bardzo-sentymentalnym-repertuarze-1602165397.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook BOYS / Bądźmy Razem. TVP - Facebook
Reklama


Premiera

Wzruszająca interpretacja Marcina Millera gwiazdora disco polo, została podparta niemniej chwytającymi za serce zdjęciami

Reklama

Artyści disco polo, bardzo często udanie próbują swoich sił w nieco innym repertuarze, niż taneczny. Talent i umiejętności gwiazd disco, pozwalają na śmiałe wystąpienia w różnym charakterze.

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Jednym z czołowych wokalistów w świecie muzyki tanecznej, jest lider zespołu Boys - Marcin Miller. O sławie i wielkiej karierze artysty, nie trzeba nikogo informować. Cała Polska, a nawet znaczna część muzycznych fanów zza granicy, ma świadomość wielkości legendy polskiej muzyki rozrywkowej.

W tym roku Marcin, wraz ze swoją formacją, obchodzą 30-lecie działalności. Z tej okazji już niebawem odbędzie się jubileuszowy koncert, ale piosenkarz nie czeka ze świętowaniem. Już teraz w sieci możemy odsłuchać jego przepiękne wykonanie piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego pt. „Lubię wracać tam, gdzie byłem”.

Wzruszająca interpretacja imperatora disco polo, została podparta niemniej chwytającymi za serce zdjęciami. Fotografie, przewijające się w materiale, są wspomnieniem wspaniałego życia i wybitnej twórczości artysty.

Popisy wokalne gwiazdora przy okazji tej publikacji, zasługują na zdjęcie czapki z głowy. Chapeau bas Panie Marcinie! A Wy posłuchajcie tej historii, napisanej muzyką.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!
  2. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.