2020-11-08T07:20:00+01:00 Niesamowita podróż Marcina Millera (Boys). Gwiazdor disco polo oddał hołd wielkiemu artyście! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/ckliwa-podroz-marcina-millera-gwiazdor-disco-polo-w-bardzo-sentymentalnym-repertuarze-1602165397.jpg

Niesamowita podróż Marcina Millera (Boys). Gwiazdor disco polo oddał hołd wielkiemu artyście!

Redakcja , 08 Listopad 2020  07:20
Niesamowita podróż Marcina Millera (Boys). Gwiazdor disco polo oddał hołd wielkiemu artyście!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook BOYS / Bądźmy Razem. TVP - Facebook

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Wzruszająca interpretacja Marcina Millera gwiazdora disco polo, została podparta niemniej chwytającymi za serce zdjęciami

Reklama

Artyści disco polo, bardzo często udanie próbują swoich sił w nieco innym repertuarze, niż taneczny. Talent i umiejętności gwiazd disco, pozwalają na śmiałe wystąpienia w różnym charakterze.

Zobacz również: Gwiazdorzy disco polo łączą siły! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

Jednym z czołowych wokalistów w świecie muzyki tanecznej, jest lider zespołu Boys - Marcin Miller. O sławie i wielkiej karierze artysty, nie trzeba nikogo informować. Cała Polska, a nawet znaczna część muzycznych fanów zza granicy, ma świadomość wielkości legendy polskiej muzyki rozrywkowej.

W tym roku Marcin, wraz ze swoją formacją, obchodzą 30-lecie działalności. Z tej okazji już niebawem odbędzie się jubileuszowy koncert, ale piosenkarz nie czeka ze świętowaniem. Już teraz w sieci możemy odsłuchać jego przepiękne wykonanie piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego pt. „Lubię wracać tam, gdzie byłem”.

Wzruszająca interpretacja imperatora disco polo, została podparta niemniej chwytającymi za serce zdjęciami. Fotografie, przewijające się w materiale, są wspomnieniem wspaniałego życia i wybitnej twórczości artysty.

Popisy wokalne gwiazdora przy okazji tej publikacji, zasługują na zdjęcie czapki z głowy. Chapeau bas Panie Marcinie! A Wy posłuchajcie tej historii, napisanej muzyką.

Zobacz również: Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Internet aż zapłonął! Śliczna gwiazda disco polo zachwyca głębokim dekoltem na weselu!
  2. Uwielbiana królowa disco polo podwinęła sukienkę i pokazała najpiękniejsze nogi w branży! To niesamowity widok!
  3. Przepiękna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi nogami! W sieci aż kipi od komentarzy!
  4. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  5. Emilia z Daj to Głośniej pokazała zgrabne nogi! To najpiękniejsza gwiazda disco polo?!
  6. Niezwykła premiera Dawida Narożnego! Artysta disco polo stworzył hit tegorocznych wakacji?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami