Reklama
Polecamy


Reklama

Nie będzie czarnego scenariusza w disco polo?! Artyści są przekonani o sukcesie!

2020-04-30T07:30:00+02:00 Nie będzie czarnego scenariusza w disco polo?! Artyści są przekonani o sukcesie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/bo-w-koncu-musi-byc-dobrze-aktualne-przeslanie-jak-nigdy-wczesniej-genialna-wersja-w-swiecie-disco-polo-1588012525.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wielu ludzi straciło pracę, a działalność artystyczna została wstrzymana do odwołania

Reklama

Artyści disco polo nie tracą nadziei i wiedzą, że po burzy zawsze zaświeci słońce. Musicie przesłuchać dobrze znanego przeboju After Party w wykonaniu największych gwiazd. W jednej chwili świat się zatrzymał.

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

Wielu ludzi straciło pracę, a działalność artystyczna została wstrzymana do odwołania. Czarne scenariusze przewidują zakaz organizowania imprez masowych nawet do końca bieżącego roku. Brzmi strasznie zarówno dla wykonawców, jak i fanów, którzy usychają za kontaktem ze swoimi idolami.

Na szczęście artyści trzymają nerwy na wodzy i nawet w tych trudnych czasach pokazali po raz kolejny, że jak jest taka potrzeba, to zawsze potrafią się zjednoczyć. Odległość nic nie zmienia, bo przecież można działać ze swojego studia domowego. W takich warunkach powstała nowość Vox FM i Przyjaciele pt. „Bo w końcu musi być dobrze”.

Do stworzenia piosenki przyczyniło się mnóstwo topowych wykonawców. Był to oczywiście Patryk Pegza z After Party, Małgosia Główka z zespołu Camasutra, Asia Korycka z grupy Red Queen, Paweł Jasionowski z formacji Masters, dziewczyny z Top Girls, Kuba z grupy Playboys, Elwira Mejk, zespół Enjoy, Miły Pan, Jurek z zespołu Jorrgus, a także Dejw i Toskansky.

Muzycy włożyli w te propozycje dużo serca, efekt końcowy zapiera dech w piersiach.

Zdążyliście na premierę w Vox FM?

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!
  2. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  3. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.