2017-07-20T10:37:00+02:00 New York - Słoneczny Patrol | Nowość https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/new-york-sloneczny-patrol-nowosc-1500501176.jpg

New York - Słoneczny Patrol | Nowość

Redakcja , 20 Lipiec 2017  10:37

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
New York - Słoneczny Patrol | Nowość
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Najnowszy wideoklip zespołu New York pt. "Słoneczny Patrol" nagrany został w Monte Carlo (Monaco) oraz słonecznej Italii.

Reklama

Zespół New York to nowość na rynku muzyki rozrywkowej. Na oficjalnej stronie zespołu można przeczytać, że powstał na początku 2017 roku. Jego liderem i wokalistą jest Piotr Szymański, który wcześniej zajmował się m.in. muzyką ludową i muzyką pop. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali - pełnił także funkcje jurora. Jako solista wielokrotnie występował na antenie TVP (Teleekspress, Halo Polonia, Lato z jedynką).

Posiada doświadczenie z wieloma zespołami muzycznymi w Europie i na świecie. Artysta muzyką taneczną zajmował się równolegle przez wiele lat, grając na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Teraz wykorzystał to doświadczenie i nagrał kawałek disco-polowy.

Czy „Słoneczny patrol" będzie hitem lata?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  2. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  4. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  5. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  6. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  7. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  8. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami