Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-18T15:09:00+01:00 Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego! https://disco-polo.info/uploads/news/niespodzianka-dla-fanow-disco-polo-najslynniejszy-detektyw-w-polsce-w-muzycznej-produkcjijpg.jpg
Reklama

Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!

Redakcja , 18 Styczeń 2021  15:09
Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Najnowsza muzyczna propozycja od doskonale znanego i utalentowanego muzyka disco polo - Fishera, detektywa Krzysztofa Rutkowskiego oraz wokalisty - Andrzeja Kozińskiego z żoną

Reklama

Branża disco polo przyciąga tłumy fanów. Popularność muzyki tanecznej, sprawia, że w jej struktury wstępują postacie, których byśmy się nie spodziewali. Wielkość naszego gatunku rozrasta się  jeszcze mocniej, wychodząc poza granice wyobraźni. Wiele wskazuje na to, że muzycy disco polo będą mieli niezłą konkurencję, ponieważ do gry dołącza Krzysztof Rutkowski - najpopularniejszy polski detektyw. 

Zobacz również: Mamaginekolog szczerze o popularnej piosence disco polo! Artyści mogą czuć się wyróżnieni?!

Na szczęście agent nastawia się bardziej na współpracę niż rywalizację. Stąd najnowsza muzyczna propozycja od doskonale znanego i utalentowanego muzyka disco polo - Fishera, detektywa Krzysztofa Rutkowskiego oraz wokalisty - Andrzeja Kozińskiego z żoną. Produkcja pt. „Czy to jest możliwe”, wstąpiła do internetu i sieje spustoszenie wśród konkurencyjnych przebojów. 

Już sama obsada robi ogromne wrażenie i zapowiada wielki hit. Przesłuchując kawałek, okazuje się, że prognozy są słuszne. To taneczny i przede wszystkim bardzo złożony projekt o jakości, jakiej dawno nie było. Utwór to liryczna opowieść o romantycznym charakterze. 

Największą zaletą są jednak wokalne popisy. Refren odśpiewany z podziałem na głosy, wywołuje ciarki na całym ciele. Co ciekawe w teledysku zobaczymy również fragmenty wesele najsłynniejszego detektywa w Polsce.

Sprawdźcie koniecznie czy u Was też!

Zobacz również: Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!

Reklama
Zobacz teledysk: Fisher feat. Rutkowski, Koziński - Czy to jest możliwe
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii!
  2. Gwiazdor disco polo szczerze o swojej przyszłości. Nikt się tego nie spodziewał!
  3. Pojawiły się przecieki z backstage’u! Gwiazdy disco polo nie mogły odrzucić tej oferty?!
  4. Gorąca premiera grupy Calibra! To nie moja wina - śpiewają artyści disco polo!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej