Reklama


Reklama

Najpopularniejsze rodzeństwo disco polo porzuca branżę dla reggae? Zobaczcie ich VIDEO!

2020-06-01T15:20:00+02:00 Najpopularniejsze rodzeństwo disco polo porzuca branżę dla reggae? Zobaczcie ich VIDEO! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/najpopularniejsze-rodzenstwo-disco-polo-porzuca-branze-dla-reggae-swietne-wykonanie-1590705471.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Internauci w swoich komentarzach nie kryli zachwytu. Na prywatnym koncie wokalistki posypały się pochlebne słowa: „Super!”, „Klasa sama w sobie”

Reklama

Od miesiąca obserwujemy w świecie disco polo trend na pomaganie przez zabawę! Chodzi oczywiście o #hot16challenge, który opanował artystów.

Zobacz również: Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.

Wyzwanie polega na stworzeniu w krótkim czasie piosenki z gatunku hip-hop, nominacji kolejnych gwiazd, ale przede wszystkim, na zachęcaniu odbiorców do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy na pomoc służbie zdrowia! Kolejnymi wielkimi gwiazdami, które zostały nominowane są Jagoda i Brylant!

Najpopularniejsze rodzeństwo w branży muzyki rozrywkowej, właśnie pokazało światu swoją wersję hot16challenge! Idole zdecydowali się na nieco inny wymiar muzyczny. Produkcja skłania się bardziej ku muzyce reggae, co jest bardzo przyjemne w odbiorze! Melodyjność utworu i przyjemny tekst sprawia, że nie chcemy aby nagranie się kończyło. W wyzwaniu idealnie sprawdziła się zarówno wokalistka Jagoda jak i jej brat, Brylant.

Obydwoje stanęli na wysokości zadania i dali z siebie 100%! Internauci w swoich komentarzach nie kryli zachwytu. Na prywatnym koncie wokalistki posypały się pochlebne słowa: „Super!”, „Klasa sama w sobie”. Na uwagę zasługuje również gitarowy akompaniament, który nie był tyko tłem, to ważna część całości, która odpowiada za ten relaksujący odbiór kawałka!

Rodzeństwo wyznaczyło kolejne gwiazdy, więc już niedługo będziemy mogli usłyszeć następne #hot16challenge w wykonaniu twórców muzyki disco polo!

Zobacz również: Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  2. Wokalistka Top Girls pokazała swoją wielką miłość! Cudowne zdjęcia pojawiły się w sieci!
  3. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.