Reklama
Polecamy


Reklama

Najpiękniejsze kobiety disco polo zatrzęsły sceną! Internauci oczarowani!

2019-10-25T18:01:00+02:00 Najpiękniejsze kobiety disco polo zatrzęsły sceną! Internauci oczarowani! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/nieziemski-wystep-przepieknych-kobiet-swiat-disco-polo-oczarowany-1571864065.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/megamusicwilga / Young Media
Reklama


Ogólna

Klubowicze byli zachwyceni. Dziewczyny prezentowały się nieziemsko!

Reklama

Każdy szanujący się człowiek, który uważa się za prawdziwego fana muzyki disco polo wie, co to jest za klub.

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Mega Music Wilga należy do jednych z bardziej topowych klubów, w których rządzi muzyka taneczna. Co tydzień goszczą się tam i zaszczycają swoją obecnością nowi wykonawcy ze świata disco polo.

W ostatnim czasie odbył się tam fenomenalny koncert grupy Top Girls. Dziewczyny dały z siebie wszystko. Chodzą pogłoski, że był to ich jeden z lepszych występów, jakie dotychczas miały miejsce.

Podczas koncertu nie zabrakło ich najlepszych utworów takich, jak „Mleczko” , „Do widzenia” czy też „Jakbyś mnie zechciał”. Jednakże tej nocy, ich złotym strzałem okazała się piosenka zatytułowana „Nie jestem taka”.

Bez wątpienia z tym utworem utożsamiła się znaczna część pań. Swoją drogą trzeba przyznać, że Justyna, Angelika i Paula prezentowały się olśniewająco.

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Jak oceniacie ich występ w Mega Music Wilga?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  2. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.