Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-23T09:50:00+01:00 Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/najmocniejszy-numer-disco-polo-tego-roku-to-bardzo-prawdopodobne-1606072494.jpg
Reklama

Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!

Redakcja , 23 Listopad 2020  09:50
Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nie trzeba być wróżbitą, by już teraz śmiało stwierdzić, że Coco Boyss zrobili skuteczny skok na wielką popularność

Reklama

Twórcy disco polo robią co w ich mocy, by nieustannie zachwycać swoich odbiorców. Największe tuzy disco polo, produkują klasowe produkcje, by utrzymać się na szczycie, a „młodzież” rzuca wszelkie siły, by na discopolową górę się wdrapać.

Zobacz również: Hit disco polo?! Piękna dziewczyna i butelka wina! Czy może być coś lepszego?

Tak czy inaczej, na wszystkim najbardziej korzystają fani, którzy z jakościowych projektów czerpią największą radość. Do propozycji stojącej na najwyższym realizacyjnym poziomie, należy zaliczyć najnowszy utwór od grupy Coco Boyss. Piosenka pt. „Rolex, Rolex Flex”, już w trailerze zapowiadała spektakularne efekty.

Po premierze wszystko się potwierdziło. Numer jest doskonały, a teledysk przechodzi najśmielsze wyobrażenie fanów disco polo. Tak gorąco, kolorowo i bogato jeszcze nie było. Mnóstwo roznegliżowanych i uwaga (!!)... „twerkujących” tancerek, to prawdziwa uczta dla oczu. Kostiumy o najróżniejszej charakterystyce, grupa bojowa, kasyno i wiele innego wizualnego dobra - te czynniki stworzyły niepowtarzalny spektakl w klipie.

Ciężko skupić się na muzyce, choć ta też jest naprawdę świetna. W połączeniu ze znakomicie napisanym tekstem, tworzy kompozycję idealną. Nie trzeba być wróżbitą, by już teraz śmiało stwierdzić, że Coco Boyss zrobili skuteczny skok na wielką popularność. Koło tej produkcji odbiorcy na pewno nie przejdą obojętnie.

Kto już widział projekt „Rolex, Rolex Flex”?

Zobacz również: Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności
  2. Mega gorąca sesja pięknej gwiazdy disco polo. Artystka poruszyła wyobraźnie fanów!
  3. Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!
  4. Szalona Noc przepustką do wielkiej kariery disco polo?! Zobaczcie jako pierwsi gorącą premierę!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej