Reklama
Polecamy


Reklama

Najlepsza premiera roku w świecie disco polo?! Hasztak i nowość pt. "Złotko"! Genialna propozycja dostępna!

2019-07-04T10:44:00+02:00 Najlepsza premiera roku w świecie disco polo?! Hasztak i nowość pt. "Złotko"! Genialna propozycja dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/najlepsza-premiera-roku-w-swiecie-disco-polo-hasztak-i-nowosc-pt-zlotko-genialna-propozycja-dostepna-1561982801.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Najbardziej wyczekiwany teledysk w świecie disco polo?

Reklama

Młody zespół disco polo poszedł na całość! Ominęli wątek miłosny i poszli krok głębiej. Formacja Hasztak poruszył temat pokonywania przeszkód w drodze do celu. W życiu nie zawsze jest tak, jakby się chciało.

Zobacz również: Disco polo opanuje scenę w kolejnym wielkim mieście! Wakacyjna trasa dwójki Gorzów Wielkopolski!

W drodze do celu jest wiele krętych dróg i utrudnień, z którymi trzeba sobie poradzić, aby osiągnąć swój cel i spełniać marzenia. Zespół Hasztak jest nie z tej planety. 

W świecie disco polo zapoczątkowali swoją karierę utworem zatytułowanym „Mamy całą noc”. Wówczas piosenka spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów disco polo. Formacja zapowiedziała się bardzo obiecująco.

Tym razem ich najnowsza propozycja muzyczna jest bardzo kontrowersyjna, zupełnie inna i odmieniona na tle poprzedniego kawałka. Teledysk został nagrany w malowniczej miejscowości w Ełku.

Dokładnie w Ełckim Centrum Kultury, a także w centrum agroturystycznym „Pod Gąską”. Ponadto w teledysku zostały ujęte sceny z dworca kolejowego i oczywiście nie mogłoby się obejść bez złocistej plaży. Piosenka pod tytułem „Złotko” napawa niezwykłym optymizmem do życia.

Opowiada o wewnętrznym bogactwie każdego artysty z osobna i o sile dążenia do wyznaczonych celów. Wiadomo, że pozytywne myślenie jest połową sukcesu.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę

Myślicie, że piosenka podbije rynek disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!
  2. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  3. Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.