Reklama
Polecamy
Reklama
2019-07-04T10:44:00+02:00 Najlepsza premiera roku w świecie disco polo?! Hasztak i nowość pt. "Złotko"! Genialna propozycj https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/najlepsza-premiera-roku-w-swiecie-disco-polo-hasztak-i-nowosc-pt-zlotko-genialna-propozycja-dostepna-1561982801.jpg
Reklama

Najlepsza premiera roku w świecie disco polo?! Hasztak i nowość pt. "Złotko"! Genialna propozycja dostępna!

Redakcja , 04 Lipiec 2019  10:44:00
Najlepsza premiera roku w świecie disco polo?! Hasztak i nowość pt. "Złotko"! Genialna propozycja dostępna!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Najbardziej wyczekiwany teledysk w świecie disco polo?

Reklama

Młody zespół disco polo poszedł na całość! Ominęli wątek miłosny i poszli krok głębiej. Formacja Hasztak poruszył temat pokonywania przeszkód w drodze do celu. W życiu nie zawsze jest tak, jakby się chciało.

Zobacz również: Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!

W drodze do celu jest wiele krętych dróg i utrudnień, z którymi trzeba sobie poradzić, aby osiągnąć swój cel i spełniać marzenia. Zespół Hasztak jest nie z tej planety. 

W świecie disco polo zapoczątkowali swoją karierę utworem zatytułowanym „Mamy całą noc”. Wówczas piosenka spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów disco polo. Formacja zapowiedziała się bardzo obiecująco.

Tym razem ich najnowsza propozycja muzyczna jest bardzo kontrowersyjna, zupełnie inna i odmieniona na tle poprzedniego kawałka. Teledysk został nagrany w malowniczej miejscowości w Ełku.

Dokładnie w Ełckim Centrum Kultury, a także w centrum agroturystycznym „Pod Gąską”. Ponadto w teledysku zostały ujęte sceny z dworca kolejowego i oczywiście nie mogłoby się obejść bez złocistej plaży. Piosenka pod tytułem „Złotko” napawa niezwykłym optymizmem do życia.

Opowiada o wewnętrznym bogactwie każdego artysty z osobna i o sile dążenia do wyznaczonych celów. Wiadomo, że pozytywne myślenie jest połową sukcesu.

Zobacz również: Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!

Myślicie, że piosenka podbije rynek disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Najbardziej wyczekiwana premiera tej jesieni jest już w sieci! Piękni i Młodzi w gorącej nowośći
  2. Czadoman publicznie wykonał test na Covid-19. Wynik nie pozostawia złudzeń. Artysta chciał odwiedzić mamę!
  3. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  4. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej
Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności Akceptuje