Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-04-01T08:27:00+02:00 Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe! https://disco-polo.info/uploads/news/doszlo-do-rozlamu-gwiazdy-disco-polo-zrezygnowaly-ze-swojej-nazwy-wszystko-przez-rozterki-zyciowejpg.jpg

Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!

Redakcja , 01 Kwiecień 2021  08:27
Reklama
Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!
Źródło zdjęć: facebook.com/OToChodziOficjalny

Gwiazdy disco polo postanowiły oddzielić grubą kreską przeszłość i zostawić ją za sobą

Reklama

Znany zespół disco polo postawił na odważne zmiany! Działania, które zostały przez Artystów podjęte zaskoczyły wszystkich fanów! Nikt nie spodziewał się, że taka sytuacja może mieć miejsce. Co kierowało członkami formacji i dlaczego zdecydowali się właśnie na takie działania? Gwiazdy postanowiły wyjaśnić o co chodzi w tym wszystkim!

Zobacz również: To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!

Grupa HaszTak, która stworzyła takie utwory, jak: „Mamy całą noc”, „Złotko” oraz „Zakręć mnie” zrobiła bardzo odważny krok! Formacja postanowiła zmienić swoją nazwę i od teraz w świecie disco polo tworzą jako zespół O To Chodzi! Aby uprzedzić wszelkie pytania, które mogą paść pod ich adresem, Artyści postanowili wyjaśnić, skąd taki pomysł. Jak udało nam się dowiedzieć, głównym powodem do zmiany nazwy zespołu jest fakt, że każdy z członków grupy zakończył pewien etap w swoim życiu, w związku z czym postanowili grubą kreską oddzielić przeszłość i zostawić ją za sobą.

Zmiana nazwy zespołu podyktowana jest jeszcze jednym powodem, lecz Artyści, póki co nie zdradzają więcej. Wiemy, że o szczegółach opowiedzą już niebawem. Artyści pracują obecnie nad nowym projektem, a także autorskim teledyskiem. Czy razem ze zmianą nazwy zmianie uległo coś jeszcze? O tym przekonamy się niebawem, pozostaje zatem cierpliwie czekać!

Zobacz również: Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!

Reklama
Zobacz teledysk: HaszTak - Zakręć mnie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Magda Narożna na ustach wszystkich! Tak kobiecej kreacji świat disco polo jeszcze nie widział!
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!
  3. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  4. Premiera najnowszego kawałka formacji Jorrgus podbije listy przebojów?! Artysta jak zwykle postawił na jakość!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej