Reklama
Polecamy


Reklama

Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?

2020-09-10T11:36:00+02:00 Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/niezwykle-rytmiczna-premiera-disco-polo-grupa-hasztak-stworzyl-hit-ktory-pokocha-cala-polska-1599730354.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Rytmiczna specyfika utworu, porywa do szalonej zabawy każdego, kto choć przez chwilę posłucha starannie skomponowanych taktów

Reklama

Ciągłe oczekiwanie fanów na nowości disco polo, jest sowicie nagradzane przez gwiazdy, które co chwila informują słuchaczy o nowej premierze.

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Bez wątpienia najbardziej elektryzują publikacje od topowych artystów, ale tzw. „Młode Wilki”, coraz częściej dochodzą do głosu, zachwycając odbiorców swoją charyzmą i pomysłowością. Kolejną muzyczną nowość, przyniósł światu zespół HaszTak. Formacja znana jest z tanecznych numerów i tym razem nie jest inaczej.

Rytmiczna specyfika utworu, porywa do szalonej zabawy każdego, kto choć przez chwilę posłucha starannie skomponowanych taktów. Cała fabuła opowiada o szkolnej miłość, a teledysk, przepełniony bardzo energicznymi postaciami, obrazuje wizję właśnie takiego uczucia.

Za muzykę oraz tekst do piosenki, odpowiadają członkowie zespołu HaszTak. Ta doskonała propozycja może doczekać się chwały i uznania wielu Polaków, a stąd już tylko maleńki krok do upragnionego muzycznego szczytu.

Tego serdecznie życzymy całej grupie, a Was zapraszamy do niezwłocznego odsłuchania kawałka.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!
  2. Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.