Reklama
Polecamy


Reklama

Najgorętszy festiwal disco dance rusza już 20 lipca!

2018-07-07T14:47:00+02:00 Najgorętszy festiwal disco dance rusza już 20 lipca! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/najgoretszy-festiwal-disco-dance-rusza-juz-20-lipca-1530625613.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance.

Reklama

Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
W tym roku organizatorzy kontynuują zamysł tworzenia najgorętszej imprezy muzycznej, organizowanej w nadmorskich miejscowościach. Summer Amber Festival 2018 odbędzie się w Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej oraz w Ustce.Nieodłącznie imprezie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski. Wybory Miss organizowane są od 15 lat, za każdym razem jest to fantastyczne widowisko. Wybory Miss, największe taneczne przeboje, a także gry i animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami dla publiczności – na Summer Amber Festival każdy znajdzie coś dla siebie!

Organizatorzy wraz z LoanMe – sponsorem głównym, zapraszają na poszczególne dni festiwalu:

  • 20 i 21 lipca w Jantarze – na scenie pojawi się Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Paulla, Yugine, Diadem, Karmel oraz Red Queen. Od rana na plaży odbywać się będą XX Mistrzostwa w Poławianiu Bursztynu organizowane dla osób w każdym wieku. Następnego dnia zagrają Margaret, Camasutra, Markus P, Dj Biały i Elixir. Podczas imprezy odbędą się wybory Bursztynowej Miss 2018.
  • 25 lipca w Jastarni będziemy się bawić przy największych hitach disco polo razem z After Party, Freaky Boys, Dbomb, Red Queen, The Brothers.
  • 1 sierpnia w Krynicy Morskiej, Sławomir zaśpiewa o miłości w Zakopanem, dodatkowo zabawi nas Cristo Dance oraz Yugine.
  • Wielki Finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 obędzie się w Ustce, 11 sierpnia. Publiczność wybierze swoją Miss Publiczności, jury przyzna prestiżowe tytuły. Spośród finalistek Jury wyłoni również Bursztynową Miss LoanMe, która w nagrodę otrzyma kontrakt reklamowy.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp darmowy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”
  2. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  3. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.