2018-07-07T14:47:00+02:00 Najgorętszy festiwal disco dance rusza już 20 lipca! Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. https://disco-polo.info/uploads/news/2018/07/najgoretszy-festiwal-disco-dance-rusza-juz-20-lipca-1530625613.jpg Disco-Polo.info

Najgorętszy festiwal disco dance rusza już 20 lipca!


Autor: Goliat, 07 Lipiec 2018  14:47
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance.

Najgorętszy festiwal disco dance rusza już 20 lipca!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. „Ty wiesz (Zakręcę Tobą)” szaleje w sieci! Blue Angels szaleje z licznikiem wyświetleń! To prawdziwy hit disco polo?
  2. ”Góraleczka Mała” robi furorę! Ben Vito zaskakuje klimatem i wzruszającą fabułą teledysku
  3. WonerS szaleje na scenie! Co wydarzyło się podczas koncertu w Łasku? Fani nie mogli uwierzyć!
Reklama

Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
W tym roku organizatorzy kontynuują zamysł tworzenia najgorętszej imprezy muzycznej, organizowanej w nadmorskich miejscowościach. Summer Amber Festival 2018 odbędzie się w Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej oraz w Ustce.Nieodłącznie imprezie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski. Wybory Miss organizowane są od 15 lat, za każdym razem jest to fantastyczne widowisko. Wybory Miss, największe taneczne przeboje, a także gry i animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami dla publiczności – na Summer Amber Festival każdy znajdzie coś dla siebie!

Organizatorzy wraz z LoanMe – sponsorem głównym, zapraszają na poszczególne dni festiwalu:

  • 20 i 21 lipca w Jantarze – na scenie pojawi się Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Paulla, Yugine, Diadem, Karmel oraz Red Queen. Od rana na plaży odbywać się będą XX Mistrzostwa w Poławianiu Bursztynu organizowane dla osób w każdym wieku. Następnego dnia zagrają Margaret, Camasutra, Markus P, Dj Biały i Elixir. Podczas imprezy odbędą się wybory Bursztynowej Miss 2018.
  • 25 lipca w Jastarni będziemy się bawić przy największych hitach disco polo razem z After Party, Freaky Boys, Dbomb, Red Queen, The Brothers.
  • 1 sierpnia w Krynicy Morskiej, Sławomir zaśpiewa o miłości w Zakopanem, dodatkowo zabawi nas Cristo Dance oraz Yugine.
  • Wielki Finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 obędzie się w Ustce, 11 sierpnia. Publiczność wybierze swoją Miss Publiczności, jury przyzna prestiżowe tytuły. Spośród finalistek Jury wyłoni również Bursztynową Miss LoanMe, która w nagrodę otrzyma kontrakt reklamowy.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp darmowy.

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Zespół Spontan wraca z nowością! ”California” podbije imprezy tego lata?! Zobacz przedpremierę!
  2. Zenek Martyniuk w Szczecinie! Klub Disco Fama rozgrzany do czerwoności przez króla disco polo
  3. ”Wymarzona” na weselu! Zespół MIG dał wyjątkowy koncert dla młodej pary
  4. Jacek Gwiazda zaskoczył fanów! „Labu Dibu” może być największym tanecznym przebojem lata 2025
  5. ”Poziomki Maliny” – zespół 4Ever serwuje świeżą muzyczną propozycję
  6. Premiera: Kaszubska Influencerka zaskakuje! ”Daj się porwać do tańca” to folkowa bomba disco polo na lato 2025
  7. Duet roku? Woners i Maluba w wspólnym projekcie z Don Kasjo i Ratajem – fani disco polo będą zachwyceni
  8. Playboys rozgrzali Nasielsk do czerwoności! Tak wyglądał koncert
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły