2019-06-22T12:24:00+02:00 Najgorętsza premiera w świecie disco polo jest już dostępna! To będzie największy hit tych wakacji?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/najgoretsza-premiera-w-swiecie-disco-polo-jest-juz-dostepna-to-bedzie-najwiekszy-hit-tych-wakacji-1561199033.jpg

Najgorętsza premiera w świecie disco polo jest już dostępna! To będzie największy hit tych wakacji?!

Redakcja , 22 Czerwiec 2019  12:24

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Najgorętsza premiera w świecie disco polo jest już dostępna! To będzie największy hit tych wakacji?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Niezwykła produkcja jest już do obejrzenia!

Reklama

Jeden z najprzystojniejszych wokalistów disco polo - Dawid Kulesza słynie z bardzo skocznych propozycji muzycznych. W branży disco polo jest jednym z bardziej pożądanych artystów, którzy mogą poszczycić się sporą rzeszą fanów i licznymi przebojami, jakie dumnie wybrzmiewają na koncertach.

Zobacz również: Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!

Dejw ma niezwykłą charyzmę i świetną interakcje z publicznością. Artysta jest znany między innymi z takich kawałków, jak „Uno momento” , „Nietypowa” , „Moja wariatka” , „No chętnie” , a także „Pani w kabaretkach”. Jego bezkonkurencyjnym numerem jeden w świecie disco jest piosenka pod tytułem „Dołeczki”. Teledysk do utworu został wyświetlony już ponad 40 milionów razy.

Tym razem Dejw postanowił pokazać zupełnie inne oblicze. Młody artysta disco polo przyzwyczaił swoich fanów do bardzo dobrych i pomysłowych klipów. Tym razem nowy teledysk jest utrzymany w klimatach kowbojskich.

Za realizację teledysku pt. "O Pani ma" odpowiada grupa PNmedia. Piosenka dzięki swojemu indywidualnemu stylowi zacznie już niebawem rozbrzmiewać w największych stacjach radiowych i stanie się jednym z największych hitów disco polo w Polsce?

Zobacz również: Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!

Myślicie, że utwór „O pani ma” ma szansę na miano przeboju wakacji?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
  2. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  3. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  4. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  5. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  6. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  7. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  8. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami