Reklama


Reklama

Najgorętsza premiera roku? Tecław skazany na sukces w disco polo?!

2019-07-10T15:30:00+02:00 Najgorętsza premiera roku? Tecław skazany na sukces w disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/najgoretsza-premiera-roku-teclaw-skazany-na-sukces-w-disco-polo-1562415809.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Lato w Kołobrzegu i gorące „Wakacyjne Kochanie” od Bartka Tecława zapowiada się bardzo obiecująco! Czyżby szykował się nowy hit w świecie disco polo?

Reklama

Słynny artysta ze świata muzyki disco polo po raz kolejny nagrał niekonwencjonalny kawałek, który najprawdopodobniej już niebawem zacznie rozbrzmiewać w największych stacjach radiowych, które czekają na takie perełki, jak nowość od Bartka Tecława, który w ostatnim czasie prężnie pracował nad swoim najnowszym kawałkiem.

Zobacz również: Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?

Wokalista w świecie disco polo jest znany miedzy innymi z takich utworów, jak „Jej rower” , „Słodka blachara” czy też „Gwiazda Hollywood”. Jego najnowsza piosenka została zatytułowana „Wakacyjne kochanie”, które można odebrać bardzo dwojako. Teledysk był nagrywany w dość nietypowym miejscu, gdyż głównym punktem zaczepienia była oblegana plaża nudystów.

Za realizacje klipu, a także nieszablonowego scenariusza, w którym wystąpiła nasza redakcyjna koleżanka Karolina Dziurdziewska bliżej znana jako Dziurdzia wraz z Moniką Zielińską, odpowiada niezastąpiona grupa RAKOCZYFILM.

Premier w branży muzycznej jest sporo, ale nie każda ma taki start, jak „Wakacyjne kochanie”.

Zobacz również: Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!

Czyżby szykował się radiowy super hit, który niebawem wyląduje na szczycie list największych muzycznych przebojów i tym samym podbije klubowe parkiety?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!
  2. Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!
  3. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.