Reklama


Reklama

Wpadka czy prowokacja w disco polo?! Okolice bikini rozpalają internautów!

2020-07-05T16:12:00+02:00 Wpadka czy prowokacja w disco polo?! Okolice bikini rozpalają internautów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wpada-w-najnowszym-teledysku-disco-polo-okolice-bikini-modelki-rozpalaja-internautow-1593957523.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: YouTube - Bartek Tecław
Reklama


Życie gwiazd

Czy taki był plan? Może to przypadek? Modelka odgrywająca główną rolę rozgrzała internautów do czerwoności

Reklama

W świecie disco polo nie brakuje pomysłów na różnorodne klipy. Nie można jednak ukryć, że w większości piękne modelki odgrywają główne role, co bardzo podoba się odbiorcom. Tak jest też w tym przypadku.

Zobacz również: Artyści disco polo idą jak po swoje. Kariera "Weź nie pytaj" przyspiesza!

W najnowszej produkcji Bartka Tecława - Pomuluję Twój świat, główną, kobiecą rolę odgrywa modelka, Monika Zielińska. Piękna kobieta idealnie zagrała swoją rolę, co bardzo dobrze wpasowuje się całą otoczkę związaną z nowością. W teledysku można też zauważyć coś, co z pewnością rozgrzeje męską część publiki! O czym mowa?

Chodzi o okolice bikini, które można ujrzeć w teledysku. Czy taki był plan? Może to przypadek? Tak, czy siak modelka w teledysku pokazała sporo i to rozgrzało do czerwoności fanów Bartka Tecława. Obejrzyjcie dokładnie teledysk Artysty i przypatrzcie się uważnie - wiecie, o którym momencie mówimy?

Zobacz również: Wielki hit disco polo powrócił z przytupem. Popularny zespół opublikował gorącą nowość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!
  2. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  3. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.