Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-01T15:55:00+02:00 Najgorętsza premiera miesiąca? Sprawdźcie sami co tym razem proponuje były członek zespołu Boys. https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/najgoretsza-premiera-miesiaca-sprawdzcie-sami-co-tym-razem-proponuje-byly-czlonek-zespolu-boys-1559377136.jpg
Reklama

Najgorętsza premiera miesiąca? Sprawdźcie sami co tym razem proponuje były członek zespołu Boys.

Redakcja , 01 Czerwiec 2019  15:55
Najgorętsza premiera miesiąca? Sprawdźcie sami co tym razem proponuje były członek zespołu Boys.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Posłuchajcie nowości!

Reklama

Konrad Tulipan Dobrzyński to były członek ponadczasowej formacji Boys, napisał tekst do najnowszej propozycji swojego zespołu Se7en, która nosi tytuł "Każdy dzień każda noc". Można by pomyśleć, iż utwór nawiązuje do miłości, jak większość kawałków z branży muzycznej disco polo.

Zobacz również: To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!

Aczkolwiek Panowie mają w życiu nieco inne priorytety i stawiają na balety. Wiadomo, że najlepsze imprezy to te, które opiewają w muzykę spod skrzydeł disco polo.

W końcu muzyka sama w sobie przemawia za tym, iż jest lekiem na całe zło. Pozwala się zresetować, konkretnie zabawić i porwać w wir imprez, które byłyby niemożliwe bez dobrej oprawy muzycznej i doborowego towarzystwa. Formacja Se7en jest stosunkowo młodym zespołem w świecie disco polo, aczkolwiek bez wątpienia nadrabia wieloletnim doświadczeniem, którego wielu młodym artystom brakuje z początkiem kariery.

Ich ostatnia propozycja zatytułowana "Okrążę cały świat" spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Inne zespoły mogą zazdrościć liderowi grupy takiego startu. Teledysk do poprzedniego utworu został wyświetlony w serwisie YouTube ponad 100 tysięcy razy od momentu jego premiery. Być może ich najnowsza propozycje podbije świat?

Zobacz również: Kusa sukienka podkreślająca biust! Przepiękna artystka disco polo z kieliszkiem Prosecco składa życzenia.

Przesłuchajcie koniecznie i dajcie znać, jak wam się podoba utwór "Każdy dzień każda noc".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!
  2. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  4. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej