Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół disco polo stworzył wyjątkowy kawałek! Zobaczcie koniecznie!

2020-04-23T10:30:00+02:00 Zespół disco polo stworzył wyjątkowy kawałek! Zobaczcie koniecznie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zespol-disco-polo-stworzyl-wyjatkowy-kawalek-zobaczcie-koniecznie-1587545109.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

„Petarda”, „Super i więcej w takim stylu”. Takie komentarze są doskonałą wróżbą dla nowej piosenki zespołu

Reklama

Coraz szerszy zasięg gatunkowy ma muzyka disco polo. W wielu tanecznych produkcjach pojawiają się również zupełnie inne elementy, mniej rytmiczne, ale równie porywające wymagającego słuchacza.

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Zespół Se7en, to formacja, która zaserwowała nam ostatnio niesamowitą muzyczną kompilację. Piosenka pt” Obraz jej” to połączenie kilku klimatów. Na początku piosenka jest bardzo melancholijna, spokojna, ale z biegiem kolejnych taktów tempo i napięcie zdecydowanie rośnie, dzięki czemu przez cały utwór możemy odbyć naprawdę ciekawą melodyjną podróż.

Po opublikowaniu utworu, od razu zdobywa on uznanie w oczach i uszach odbiorców. W sieci pojawiają się głównie pozytywne oceny niezwykłej produkcji: „Petarda”, „Super i więcej w takim stylu”.

Takie komentarze są doskonałą wróżbą dla nowej piosenki zespołu. Być może już niedługo kawałek usłyszymy w największych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych.

A Wy? Jak postrzegacie nowoczesne podejście do tworzenia disco polo?

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.