Reklama


Reklama

Zespół disco polo stworzył wyjątkowy kawałek! Zobaczcie koniecznie!

2020-04-23T10:30:00+02:00 Zespół disco polo stworzył wyjątkowy kawałek! Zobaczcie koniecznie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zespol-disco-polo-stworzyl-wyjatkowy-kawalek-zobaczcie-koniecznie-1587545109.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

„Petarda”, „Super i więcej w takim stylu”. Takie komentarze są doskonałą wróżbą dla nowej piosenki zespołu

Reklama

Coraz szerszy zasięg gatunkowy ma muzyka disco polo. W wielu tanecznych produkcjach pojawiają się również zupełnie inne elementy, mniej rytmiczne, ale równie porywające wymagającego słuchacza.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w osobistym wyznaniu kierowanym do swojego syna!

Zespół Se7en, to formacja, która zaserwowała nam ostatnio niesamowitą muzyczną kompilację. Piosenka pt” Obraz jej” to połączenie kilku klimatów. Na początku piosenka jest bardzo melancholijna, spokojna, ale z biegiem kolejnych taktów tempo i napięcie zdecydowanie rośnie, dzięki czemu przez cały utwór możemy odbyć naprawdę ciekawą melodyjną podróż.

Po opublikowaniu utworu, od razu zdobywa on uznanie w oczach i uszach odbiorców. W sieci pojawiają się głównie pozytywne oceny niezwykłej produkcji: „Petarda”, „Super i więcej w takim stylu”.

Takie komentarze są doskonałą wróżbą dla nowej piosenki zespołu. Być może już niedługo kawałek usłyszymy w największych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych.

A Wy? Jak postrzegacie nowoczesne podejście do tworzenia disco polo?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!
  2. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  3. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.