2022-01-30T09:20:00+01:00 Były tancerz zespołu Boys powraca do show biznesu! Konrad Tulipan Dobrzyński w duecie z gwiazdą Big Brothe Wielki powrót byłego tancerza zespołu Boys! Konrad Dobrzyński zaprezentował nowy hit disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/byly-tancerz-zespolu-boys-powraca-do-gry-konrad-tulipan-dobrzynski-nagral-nowy-kawalek-disco-polo-z-celebrytka---monika-gozdzialskajpg.jpg

Były tancerz zespołu Boys powraca do show biznesu! Konrad Tulipan Dobrzyński w duecie z gwiazdą Big Brother- Moniką Goździalską!

Autor: Adam Begier , 30 Styczeń 2022  09:20
Były tancerz zespołu Boys powraca do show biznesu! Konrad Tulipan Dobrzyński w duecie z gwiazdą Big Brother- Moniką Goździalską!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wielki powrót byłego tancerza zespołu Boys! Konrad Dobrzyński zaprezentował nowy hit disco poloReklama

  Reklama

  Numer disco polo o tytule “Co to za lans?” podbije wszystkie klubowe parkiety!

  Zobacz również: Diadem z nowym hitem: „Z Tobą” – Romantyczna premiera na Walentynki!

  Muzycy z zespołu Se7en długo kazali czekać swoim sympatykom na nowe produkcje. Okazuje się jednak, że było warto, bowiem premierowy kawałek chłopaków to muzyczne arcydzieło!

  Reklama

  Se7en to znany zespół disco polo, którego liderem jest Konrad Dobrzyński, były tancerz zespołu Boys. Artyści w branży dali się poznać takimi hitami jak: “Obraz jej”, “Wystarczyła chwila”, czy “Ty przecież mnie kochasz”. To niezwykle energetyczne kawałki, przy których można przetańczyć niejedną noc!

  Wielki powrót byłego tancerza zespołu Boys! Konrad Dobrzyński zaprezentował nowy hit disco polo!

  Formacja Se7en po blisko dwóch latach nieobecności na rynku powraca z premierową propozycją! Trudne czasy spowodowane pandemią zniechęciły muzyków do nagrywania kolejnych przebojów. Na szczęście panowie powrócili z nowymi pomysłami i to ze zdwojoną siłą!

  Artyści z grupy Se7en zaprezentowali fanom swój premierowy teledysk, do udziału w którym zaprosili znaną modelkę i celebrytkę Monikę Goździalską! Produkcja o tytule “Co to za lans?” może sprawić, że o muzykach ponownie zrobi się głośno!

  Monikę Goździalską z pewnością pamiętają wierni widzowie programu Big Brother. Kobieta brała udział w jednej z edycji popularnego show i mimo, że od jego emisji minęło już kilkanaście lat to Monika nadal obecna jest w mediach. Właśnie pojawiło się przed nią zupełnie nowe wyzwanie!

  Reklama

  Celebrytka nie tylko wystąpiła w teledysku Konrada Dobrzyńskiego i jego ekipy, ale również w nim zaśpiewała! Nowy talent Moniki Goździalskiej spotkał się z pozytywnym odzewem fanów disco polo, którzy wychwalają produkcję w licznych komentarzach.

  “Świetny utwór, który będzie słuchany przez lata”

  “Świetna piosenka i teledysk”

  “Bardzo dobry powrót Se7en”

  Fani nie mają żadnych wątpliwości. Na nowy kawałek Konrada Dobrzyńskiego warto było czekać dwa lata. To wyjątkowo udana premiera, która już od pierwszych taktów porywa słuchaczy do tańca!

  Reklama

  SE7EN feat. Monika GOŹDZIALSKA - CO TO ZA LANS

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  2. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!
  3. Zaskakująca przeprowadzka gwiazdora Disco Polo - Co stało się z luksusowym domem Radosława Liszewskiego
  4. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  5. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  6. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  7. Gorąca premiera od zespołu Szpilki pt. "Ach Ty Łobuzie" | NOWOŚĆ
  8. Gdzie kręcono Disco Polo? Tajemnice i ciekawostki o filmie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie