2020-03-23T17:02:00+01:00 Nagła zmiana planów?! Wokalista disco polo wraca do Polski. Tu będzie bezpieczniej?! Sytuacja w kraju i na świecie zrobiła się bardzo poważna! Popularny wokalista disco polo nie czuje się już bezpiecznie na Hawajach https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/nagla-zmiana-planow-wokalista-disco-polo-wraca-do-polski-tu-bedzie-bezpieczniej-1584888279.jpg Disco-Polo.info

Nagła zmiana planów?! Wokalista disco polo wraca do Polski. Tu będzie bezpieczniej?!


Autor: Goliat, 23 Marzec 2020  17:02
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Sytuacja w kraju i na świecie zrobiła się bardzo poważna! Popularny wokalista disco polo nie czuje się już bezpiecznie na Hawajach

Nagła zmiana planów?! Wokalista disco polo wraca do Polski. Tu będzie bezpieczniej?!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. PREMIERA Zespół MIG w nowej odsłonie! „Niebo jest tu blisko” zaskakuje teledyskiem i nową wersją hitu
  2. Weź Nie Pytaj z remixem hitu „Jarzębina czerwona”! Takiej wersji jeszcze nie słyszałeś
  3. Telewizja Republika stawia na disco polo. Zespół Mejk zaskoczył widzów porannego programu
Reklama

Na początku marca jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo & dance zdecydował się wybrać na upragnione wakacje! Artysta wyleciał na Hawaje, które jak się okazuje, nie są już dla niego bezpieczne?

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Gorąca premiera od Laury! „Kochać Chcę” rozgrzewa fanów na Walentynki

Wokalista już kilka dni temu w związku z zawieszeniem lotów ze Stanów Zjednoczonych do Europy przez Prezydenta USA Donalda Trumpa odniósł się do powrotu do domu! Jednak zdecydował się podejść do tematu z dużo większym dystansem - Jak nie będę miał czym do Polski wrócić to zostane surferem - napisał, udostępniając zdjęcie z deską do surfowania. 

Jego kolejny wpis jest już bardziej poważny! Czas już wracać. Wydaje mi się, że w Polsce będzie jednak bezpieczniej. Ale żal strasznie bo tu jest jak w domu. Fly to Home - napisał Bartek Padyasek udostępniając zdjęcie z pustej plaży.  

Sytuacja w kraju i na świecie zrobiła się bardzo poważna! "No w Domu kolejne 2tyg urlopu bedziecie mieli ", "Z tym powrotem to tak pod górkę możesz mieć D-B Dwa tyg w chałupie. Albo Ci kwaterunek znajdą na dwa tyg", "jeżeli pan musi, to niech pan chwilowo zamieszka w hotelu gdzieś w województwie podlaskim, bo tam jest mniej zarażeń." - komentują internauci. Niestety na ten moment nie ma nic bezpieczniejszego niż stosowanie się do zaleceń, przestrzeganie zasad higieny i kwarantanny.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Co skrywa posiadłość uwielbianego gwiazdora disco polo?! Sylwester Gazda z formacji Power Play zdradził jak mieszka!

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Weź Nie Pytaj z remixem hitu „Jarzębina czerwona”! Takiej wersji jeszcze nie słyszałeś
  2. Ostry spór o nazwę „disco polo” wstrząsa branżą! Świerzyński atakuje Martyniuka!
  3. Gorąca premiera Oskaro „Kreska”
  4. Bartosz Jagielski zachwyca nowością! „Życzę Ci dobrego dnia” to hit pełen klimatu
  5. Valdi i Super Mario podbijają YouTube! Utwór „Miami” robi furorę! Licznik bije jak szalony
  6. Nowa wersja hitu „Pociąg do gwiazd”! Klubowy remix kultowego utworu zespołu Skaner już dostępny
  7. Valdi i Super Mario podbijają YouTube! "Miami" hitem latino – setki tysięcy wyświetleń
  8. Skolim ma nowy hit?! Nadciąga wielki przebój, wiosna 2025 będzie należeć do króla latino?
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły