Reklama
Polecamy


Reklama

Nagła zmiana planów?! Wokalista disco polo wraca do Polski. Tu będzie bezpieczniej?!

2020-03-23T17:02:00+01:00 Nagła zmiana planów?! Wokalista disco polo wraca do Polski. Tu będzie bezpieczniej?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/nagla-zmiana-planow-wokalista-disco-polo-wraca-do-polski-tu-bedzie-bezpieczniej-1584888279.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Sytuacja w kraju i na świecie zrobiła się bardzo poważna! Popularny wokalista disco polo nie czuje się już bezpiecznie na Hawajach

Reklama

Na początku marca jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo & dance zdecydował się wybrać na upragnione wakacje! Artysta wyleciał na Hawaje, które jak się okazuje, nie są już dla niego bezpieczne?

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Wokalista już kilka dni temu w związku z zawieszeniem lotów ze Stanów Zjednoczonych do Europy przez Prezydenta USA Donalda Trumpa odniósł się do powrotu do domu! Jednak zdecydował się podejść do tematu z dużo większym dystansem - Jak nie będę miał czym do Polski wrócić to zostane surferem - napisał, udostępniając zdjęcie z deską do surfowania. 

Jego kolejny wpis jest już bardziej poważny! Czas już wracać. Wydaje mi się, że w Polsce będzie jednak bezpieczniej. Ale żal strasznie bo tu jest jak w domu. Fly to Home - napisał Bartek Padyasek udostępniając zdjęcie z pustej plaży.  

Sytuacja w kraju i na świecie zrobiła się bardzo poważna! "No w Domu kolejne 2tyg urlopu bedziecie mieli ", "Z tym powrotem to tak pod górkę możesz mieć D-B Dwa tyg w chałupie. Albo Ci kwaterunek znajdą na dwa tyg", "jeżeli pan musi, to niech pan chwilowo zamieszka w hotelu gdzieś w województwie podlaskim, bo tam jest mniej zarażeń." - komentują internauci. Niestety na ten moment nie ma nic bezpieczniejszego niż stosowanie się do zaleceń, przestrzeganie zasad higieny i kwarantanny.

Zobacz również: Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.