Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2016-11-11T15:36:00+01:00 Muzyczny duet disco, czyli Jorrgus i Top Girls razem? https://disco-polo.info/uploads/news/2016/11/Jorrgus-i-Top-Girls-razem.jpg
Reklama

Muzyczny duet disco, czyli Jorrgus i Top Girls razem?

Redakcja , 11 Listopad 2016  15:36
Muzyczny duet disco, czyli Jorrgus i Top Girls razem?
Źródło zdjęć:
Reklama

Zespół Top Girls tworzą trzy sexowne i młode dziewczyny, czyli Angelika, Justyna oraz Paula. Znane są z takich utworów jak „Jeszcze tego nie wiem”, „Czeski film” oraz utworem którym zadebiutowali na rynku disco polo czyli „Dziś zatańcz ze mną”. &n...

Reklama

Zespół Top Girls tworzą trzy sexowne i młode dziewczyny, czyli Angelika, Justyna oraz Paula. Znane są z takich utworów jak „Jeszcze tego nie wiem”, „Czeski film” oraz utworem którym zadebiutowali na rynku disco polo czyli „Dziś zatańcz ze mną”.

 

W ciągu ostatnich dni dziewczyny rozpoczęły współpracę z Jerzym  – wokalistą i liderem grupy Jorrgus. Jak wyznał w rozmowie z naszym portalem Jurek: „Bardzo miło mi się współpracuję. Napisałem dla nich piosenkę – w sumie to będą nawet dwie kompozycje. Pierwszy utwór jest bardzo nastrojowy i z głębokim przesłaniem. Szczegółów drugiej kompozycji na razie nie mogę zdradzić”.

 

 

Z niecierpliwością czekamy na tą produkcję, bo połączenie kompozycji Jurka oraz pięknych ciał i głosów dziewczyn z Top Girls to będzie istna petarda.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!
  2. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  3. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  4. Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej