2018-08-25T20:46:00+02:00 "Mój królewicz ma szóstą kochankę" - przyznała Elwira Mejk, gwiazda disco polo! Osobiste wyzna Artystka nie kryje się z uczuciami swojego męża. Do sieci trafiła osobista wypowiedź Elwiry Mejk https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/moj-krolewicz-ma-szosta-kochanke-przyznala-elwira-mejk-gwiazda-disco-polo-1535131740.jpg Disco-Polo.info

"Mój królewicz ma szóstą kochankę" - przyznała Elwira Mejk, gwiazda disco polo! Osobiste wyznanie trafiło do sieci!


Artystka nie kryje się z uczuciami swojego męża. Do sieci trafiła osobista wypowiedź Elwiry Mejk

Autor: Adam Begier, 25 Sierpień 2018  20:46
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Elwira Mejk
"Mój królewicz ma szóstą kochankę" - przyznała Elwira Mejk, gwiazda disco polo! Osobiste wyznanie trafiło do sieci!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
 2. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
 3. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
Reklama

Elwira Mejk jest zazdrosna o kochanki swojego męża? Państwo Brodzik słyną w branży nie tylko z oryginalnych produkcji, ale również ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Kilka miesięcy temu zespół obchodził swoje dwudziestolecie działalności artystycznej, podczas którego Elwira i Mariusz opowiedzieli o swojej karierze. 

Okazuje się, że to właśnie wzajemne wsparcie pomogło im przetrwać zarówno te najpiękniejsze, jak i najtrudniejsze chwile. W zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe - Państwo Brodzik są jednym z najpopularniejszych małżeństw świecących przykładem w branży. Czyżby w ostatnim czasie coś poróżniło małżonków? 

"Mój KróRewicz ma SZÓSTĄ kochankę  Poznanianka. Powiedział „... od dziś kocham Rudą...” Jeszcze dziewica koncertowa i właśnie zaraz to się stanie "- napisała gwiazda disco polo we wpisie na swoim profilu. Elwira osobistym wyznaniem zainteresowała internatów. Czyżby ujawniła skrywany sekret? Nic bardziej mylnego. Wokalistka pisząc o kochance miała na myśli gitarę, którą zakupił sobie Mariusz, fanatyk dobrego sprzętu! Zarówno fani jak i najbliższa rodzina oraz znajomi wiedzą o tym, że Mariusz jest zakochany w tego typu sprzętach. 

Artysta nie tylko w zespole Mejk śpiewa, ale również gra na gitarze. Dzięki niemu produkcje wyróżniają się nierzadko oryginalnym brzmieniem, które On sam tłumaczy - pasją. Zamiłowaniem do muzyki. 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Polak i 'Hollywood'?! Matt Palmer podbija rynek muzyczny! Fani zachwyceni! Książe Latino wykorzystuje swój talent!
 2. Nowość Kapela ROY "JA I TY" – emocje, miłość i tajemnice w jednym utworze! Zobacz teledysk, który zachwyca! Przedpremiera!
 3. Klaudia Zielińska na żywo w wielkim hicie "Baila"! Wokalistka zrobiła SHOW w Plaża Patelnia! VIDEO
 4. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
 5. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
 6. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
 7. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
 8. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie