2019-05-08T19:03:00+02:00 Mistrzowski tekst gwiazdy disco polo?! "Jesteś jak papier toaletowy!" https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/mistrzowski-tekst-gwiazdy-disco-polo-jestes-jak-papier-toaletowy-1557332091.png

Mistrzowski tekst gwiazdy disco polo?! "Jesteś jak papier toaletowy!"

Redakcja , 08 Maj 2019  19:03

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Mistrzowski tekst gwiazdy disco polo?! "Jesteś jak papier toaletowy!"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

W sieci zawrzało! Wokalistka disco polo zdecydowała się na odważny tekst

Reklama

Poczucia humoru gwieździe disco polo nie brakuje! Muzyka taneczna ma to do siebie, że powinna bawić. Z takiego tez założenia wyszła Magda Niewińska, która wydała bardzo humorystyczną produkcję pt. "Jednorazowy"

Zobacz również: Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!

Haha dobre, mistrzowski tekst. Łapa w górę - napisał jeden z internautów zachwycony nową produkcją. Wokalistka znana m.in. z duetu z Marcinem Siegieńczukiem i przebojów "Buźka", "Lazurowe Oczy" czy "Łączy nas noc" wydała kolejną nowość. Jest nią intrygująca produkcja pt. "Jednorazowy".

Po raz kolejny okazuje się, że z dobrego poczucia humoru i dystansu do świata Magdzie nie brakuje. Zapowiadana premiera zdobyła już sympatię wielu odbiorców, którzy z uśmiechem komentują nowość. Magda jak zwykle zaangażowała w swoją produkcję profesjonalistów i co najważniejsze pasjonatów. Za słowa jej nowej piosenki odpowiadają Karolina Tarasewicz oraz Mateusz Dawidziuk, który zajął się również muzyką.

Zobacz również: Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

"Komentujcie na YT, udostępniajcie i bawcie się dobrze" - napisała Magda Niewińska udostępniając teledysk, który zrealizował Marcin Szupłak.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  2. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  3. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  4. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  5. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!
  6. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami