Reklama
Polecamy


Reklama

Osobisty wpis wokalistki disco polo! Magda prosi o zdrowie, resztę załatwi sama!

2020-01-07T14:30:00+01:00 Osobisty wpis wokalistki disco polo! Magda prosi o zdrowie, resztę załatwi sama! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/osobisty-wpis-wokalistki-disco-polo-magda-prosi-o-zdrowie-reszte-zalatwi-sama-1578350668.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/niewinska.magda
Reklama


Życie gwiazd

Daj Boże zdrowie a resztę sama załatwię - napisała wokalistka disco polo, udostępniając w sieci bardzo osobisty wpis

Reklama

Daj Boże zdrowie a resztę sama załatwię - napisała wokalistka disco polo! Artyści disco polo podsumowują miniony 2019 rok. Dla wielu z nich był to zdecydowanie dobry czas. Końcówka roku zawsze nakłania do refleksji i podsumowań tego, co się wydarzyło w bieżącym czasie. Na takie podsumowanie zdecydowała się m.in. wokalistka disco polo - Magda Niewińska! 

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Patrząc obiektywnie przez pryzmat zdarzeń, koniec końców okazuje się, że miniony rok był dla niej bardzo emocjonujący! 

Ten rok był dla mnie dobry . Chociaż cały czas uczę się żyć bez mojego taty który był jedną z najdroższych mi osób to mam nadzieje ze patrzy na mnie z góry i jest dumny ze mnie i z wnuków Podjęłam parę ważnych decyzji pewne etapy zakończyłam a pewne przede mną  Mam nadzieje ze Nowy Rok przyniesie mi nowe możliwości nowe podróże i będę się rozwijać jeszcze bardziej  Trzymajcie kciuki! Daj Boże zdrowie a resztę sama załatwię  Życzę Wam spełnienia marzeń i zdrowia ! Niech będzie lepszy ten 2020 dla nas wszystkich !  - napisała wokalistka

Pozytywne nastawienie do działania i życia jest połową sukcesu. Z takim nastawieniem idzie przez świat również Magda Niewińska, która z pewnością w najbliższych miesiącach jeszcze zaskoczy swoich fanów. 

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  2. Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!
  3. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.