Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Niewińska - W Tobie się kocham | Gorąca premiera

2018-06-22T19:47:00+02:00 Magda Niewińska - W Tobie się kocham | Gorąca premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/magda-niewinska-w-tobie-sie-kocham-goraca-premiera-1529689416.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Niezwykła premiera od Magdy Niewińskiej ujrzała światło dzienne. Zapraszamy do oglądania.

Reklama

Po krótkiej przerwie spowodowanej ciążą Magda Niewińska wraca w wielkim stylu. Ta uzdolniona wokalistka zaprezentowała swój nowy teledysk, który powstał do piosenki pt. "W Tobie się kocham".

Ciekawa produkcja z interesującym i intrygującym teledyskiem już niebawem może okazać się nowy hitem. Przemyślany tekst oraz cudowny wokal Magdy to gwarancja sukcesu.

Zapraszamy do wysłuchania nowości już teraz.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!
  2. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  3. Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.