2023-08-05T11:43:00+02:00 MiłyPan - Od odrzucenia w DiscoStar do szczytu disco polo MiłyPan - młoda gwiazda disco polo. Hit "Królowa" przyciąga miliony odsłon na YouTube. Sprawdź wiek, miłość i przeboje popularnego artysty! https://disco-polo.info/uploads/news/milypan---od-discostar-do-szczytu-disco-polojpg.jpg

MiłyPan - Od odrzucenia w DiscoStar do szczytu disco polo

Autor: Adam Begier , 05 Sierpień 2023  11:43
MiłyPan - Od odrzucenia w DiscoStar do szczytu disco polo
Źródło zdjęć: instagram.com/najmilszypan/

MiłyPan - młoda gwiazda disco polo. Hit "Królowa" przyciąga miliony odsłon na YouTube. Sprawdź wiek, miłość i przeboje popularnego artysty!Reklama

  Reklama

  MiłyPan, czyli Piotr Kołaczyński, to postać, która przeszła niezwykłą metamorfozę w świecie muzyki disco polo. Początkowo odrzucony w programie DiscoStar na Polo TV, dziś jest jednym z najpopularniejszych artystów tego gatunku muzycznego. Jego utwory podbijają serca słuchaczy, a liczba fanów wciąż rośnie. Ale kim jest ten tajemniczy wokalista i co sprawiło, że zyskał ogromną popularność?

  Piotr Kołaczyński - MiłyPan w programie DiscoStar

  MiłyPan, czyli Piotr Kołaczyński, wziął udział w programie talent-show o nazwie Disco Star, nadawanym przez stację Polo TV. W trakcie występu zaprezentował swój własny utwór "Królowa", jednak nie przekonał jurorów. Mimo tego niepowodzenia, MiłyPan nie załamał się i postanowił wykorzystać internetową platformę, aby dotrzeć do swojej publiczności. To okazało się strzałem w dziesiątkę!

  Ile lat ma MiłyPan?

  Piotr Kołaczyński, znany jako MiłyPan, urodził się 31 maja 1996 roku, co oznacza, że w 2023 roku ma już 27 lat. Jego młody wiek nie przeszkodził mu w zdobyciu ogromnego uznania i popularności. Jego talent i charyzma przyciągają uwagę fanów na całym świecie.

  MiłyPan i tajemnicza miłość

  Wiele fanek zastanawia się, czy MiłyPan ma dziewczynę czy może jest żonaty. Otóż serce tego utalentowanego wokalisty jest już zajęte. W mediach społecznościowych artysta wielokrotnie wspominał o swojej wybrance - tajemniczej Aleksandrze. Miłość jest dla niego ważnym wsparciem w muzycznej karierze.

  Przeboje Miłego Pana

  MiłyPan ma na swoim koncie wiele hitów, które zdobyły serca słuchaczy. Na szczycie listy znajduje się utwór "Królowa", który zgromadził ponad 144 miliony wyświetleń na YouTube! Niewiele mu ustępuje "Małolatki" z wynikiem ponad 113 milionów odsłon. Ale to nie wszystko - Miły Pan nagrał również inne popularne piosenki, takie jak "Hop Hop (Maniury)", "Love Song", "Melanż" i "Pod Ścianą". Ponadto współpracował z innymi artystami disco polo, co zaowocowało kolejnymi hitami.

  MiłyPan na Instagramie

  MiłyPan aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, a szczególnie z Instagrama. Jeśli chcecie być na bieżąco z jego twórczością i życiem prywatnym, wystarczy śledzić go pod nickiem @najmilszypan. Tam można znaleźć ciekawe kulisy jego kariery i dowiedzieć się o najnowszych planach artysty.

  Piotr Kołaczyński, czyli MiłyPan, udowodnił, że ciężka praca i wiara we własne umiejętności mogą przynieść sukces nawet po początkowym odrzuceniu. Jego historia jest inspiracją dla wielu młodych artystów, którzy marzą o osiągnięciu wielkiej kariery muzycznej.

  Reklama

  MiłyPan - Królowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ben Vito wraca z nowym hitem? Wizyta w studio zapowiada kolejny przebój
  2. "Na Księżyc" - Nowy przebój zespołu Kwestia 07 podbija serca Polaków!
  3. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!
  4. Niezapomniane show w Szczyrku! Kordian i jego koncert w środku zimy! Zobacz, co się wydarzyło
  5. Opadną Wam szczęki! Kordian zaskakuje niezwykłą interpretacją 'Dziwny jest ten świat' Czesława Niemena! | VIDEO
  6. Mega premiera: Power Play - Bez snu! Taneczna nowość disco polo
  7. Szpilki zapraszają na taneczną nowość: 'Twój Koniec' - Nie przegap premiery!
  8. Diadem ponownie na szczycie! Ich najnowszy hit 'Z Tobą' zdobywa uznanie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie