Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-30T17:26:00+01:00 Miły Pan i Defis rozbili bank! Na koncie gwiazd disco polo pojawiła się spora suma! Są najlepsi?! https://disco-polo.info/uploads/news/mily-pan-i-defis-rozbili-bank-w-tydzien-pojawil-sie-milion-na-ich-konciejpg.jpg
Reklama

Miły Pan i Defis rozbili bank! Na koncie gwiazd disco polo pojawiła się spora suma! Są najlepsi?!

Redakcja , 30 Grudzień 2020  17:26
Miły Pan i Defis rozbili bank! Na koncie gwiazd disco polo pojawiła się spora suma! Są najlepsi?!
Źródło zdjęć: YouTube MiłyPan Official
Reklama

Milion wyświetleń w tydzień, to wynik, jaki niekiedy nie są w stanie osiągnąć najwięksi wykonawcy światowej klasy. Karolowi i Piotrkowi udało się to bez problemu

Reklama

Piotr Kołaczyński, który działa pod pseudonimem artystycznym Miły Pan i Karol Zawrotniak, który jest liderem i wokalistą formacji Defis, stworzyli razem coś niebywałego.

Zobacz również: Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Decyzja o duecie była jedną z lepszych. Premiera ich wspólnej piosenki zatytułowanej „Musisz się starać” miała miejsce 22 grudnia. Minął dopiero tydzień, jak utwór ujrzał światło dzienne, a teledysk ma już ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Jest to niebywałe osiągniecie. Każdy marzy o takim sukcesie, jaki odnieśli Defis i Miły Pan. Artyści doskonale się rozumieją nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. 

Każdy z nich ma na swoim koncie same hity. Co do ich utworu pt. „Musisz się starać” można była zauważyć pewną zależność i wzorowanie się na serialu, który jest bardzo popularny. Być może właśnie w tym tkwi sekret ich sukcesu. 

Milion wyświetleń w tydzień, to wynik, jaki niekiedy nie są w stanie osiągnąć najwięksi wykonawcy światowej klasy. Karolowi i Piotrkowi udało się to bez problemu. Być może panowie zdecydują się na tworzenie muzyki w swoim gronie i zechcą połączyć swoje siły na dobre.

Chcielibyście widywać Miłego Pana i zespół Defis na jednej scenie?

Zobacz również: Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!

Reklama
Zobacz teledysk: MiłyPan & Defis - Musisz się starać
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ronnie Ferrari i MiłyPan w duecie! Popularne gwiazdy wydały wspólną nowość pt. "Ruskacz 2"!
  2. Ogromne zmiany w życiu Artysty disco polo! Fani nie mogą w to uwierzyć!
  3. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!
  4. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej