2023-07-20T10:46:00+02:00 Milion w 16 godzin? Skolim rozwala system "Ona mi dała" to prawdziwy hicior! Skolim, popularny aktor i piosenkarz, zdobywa coraz większą popularność dzięki swoim hitom, takim jak "Wyglądasz idealnie" i "Temperatura". Teraz premiera https://disco-polo.info/uploads/news/miliona-w-16-godzin-skolim-rozwala-system-ona-mi-dala-to-prawdziwy-hiciorjpg.jpg

Milion w 16 godzin? Skolim rozwala system "Ona mi dała" to prawdziwy hicior!

Autor: Adam Begier , 20 Lipiec 2023  10:46
Milion w 16 godzin? Skolim rozwala system
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Skolim, popularny aktor i piosenkarz, zdobywa coraz większą popularność dzięki swoim hitom, takim jak "Wyglądasz idealnie" i "Temperatura". Teraz premiera jego najnowszego utworu "Ona mi dała" wzbudza ogromne zainteresowanie i już bije rekordy popularności.Reklama

  Reklama

  Lato 2023 to okres intensywnej twórczości dla młodego i utalentowanego artysty Skolima. Po sukcesach singli "Temperatura" i "Twoja siostra", teraz nadszedł czas na kolejny przebój zatytułowany "Ona mi dała".

  Skolim - aktor i piosenkarz, który zyskał popularność

  Konrad Skolimowski, znany jako Skolim, to artysta wszechstronny - nie tylko zdolny aktor, ale również utalentowany piosenkarz. Urodzony w 1996 roku, zdobył rozpoznawalność dzięki roli Patryka w popularnym serialu TVP "Barwy Szczęścia" oraz występom w produkcji "Dziewczyny ze Lwowa".

  Jednak aktorstwo to tylko jedna z pasji Skolima. Ponad pięć lat temu na jego kanale na YouTube pojawił się pierwszy utwór muzyczny zatytułowany "Porwanie". Od tamtej pory jego kariera muzyczna zyskiwała na sile, a kolejne piosenki zdobywały coraz większą popularność.

  Przełomowym momentem był hit "Wyglądasz idealnie"

  Jednak prawdziwy przełom w karierze Skolima nastąpił pod koniec zeszłego roku, kiedy to światło dzienne ujrzał teledysk do piosenki "Wyglądasz idealnie". Ten utwór stał się niezwykłym hitem, a klip został odtworzony na YouTube ponad 151 milionów razy, przynosząc artyście ogromną popularność.

  "Temperatura" - kolejny sukces

  Pod koniec maja tego roku Skolim wypuścił nowy singiel "Temperatura", który niemal natychmiast zdobył ogromną popularność. Teledysk do tej piosenki osiągnął już ponad milion odsłon na platformie YouTube, co jest kolejnym dowodem na trwały sukces artysty.

  "Twoja siostra" - wspólny utwór z Hellfieldem z Crackhouse i Divixem

  Kolejnym utworem, który pojawił się w tym roku, był "Twoja siostra", nagrany we współpracy z Hellfieldem z zespołu Crackhouse oraz Divixem. Ta dynamiczna i energetyczna kompozycja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, utwór zyskał duże wsparcie na platformach streamingowych.

  Premiera "Ona mi dała" i natychmiastowy sukces

  19 lipca odbyła się premiera najnowszego utworu Skolima zatytułowanego "Ona mi dała". W ciągu kilkunastu godzin od publikacji teledysk do piosenki osiągnął już ponad milion wyświetleń na platformie YouTube, co jest niezwykłym wynikiem. To potwierdza niesłabnącą popularność artysty oraz ogromne zainteresowanie jego nowym materiałem.

  Skolim kontynuuje swoją niezwykle udaną karierę muzyczną, prezentując kolejne przeboje i zdobywając coraz większe rzesze fanów. Jego najnowszy singiel "Ona mi dała" nie tylko potwierdza artystyczną jakość jego twórczości, ale również utwierdza go w roli jednego z najpopularniejszych wykonawców polskiej sceny muzycznej.

  Reklama

  SKOLIM - Ona Mi Dała

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  2. Gwiazda disco polo - Jesika z głębokim dekoltem! Zobacz jak rozpala nas na początku lutego!
  3. Nowe oblicze hitu: Rompey i ich „W Leonie” w nowej odsłonie
  4. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  5. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  6. Posłuchajcie przedpremiery: Bartii - Winna!
  7. Niezapomniany wieczór w rytmie Disco Polo - Zobacz, jak zespół Effect rozgrzał Warszawę
  8. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie