Reklama


Reklama

Michał z formacji Long & Junior obchodzi urodziny | Sto Lat!

2017-12-18T10:30:00+01:00 Michał z formacji Long & Junior obchodzi urodziny | Sto Lat! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/michal-z-formacji-long-junior-obchodzi-urodziny-sto-lat-1513588124.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Michał, szalony, zwariowany współczłonek formacji Long & Junior.

Reklama

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Michał (Junior), szalony, zwariowany współczłonek formacji Long & Junior znanej z takich przebojów jak m.in. „Kolorowa sukienka”, „Bądź moją królową”, „Bo ja tańczyć chcę”, „Lubię to się bawię”, „Tańcz Tańcz Tańcz” czy najnowszej produkcji „Bądź Przy Mnie Blisko​”.

Michał świętuje dzisiaj tj. 18 grudnia swoje naste urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy mu Wszystkiego Naj Naj Najlepszego! Dużo szczęścia, uśmiechu, a także zdrowia. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Juniora!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  2. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!
  3. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.