2023-11-02T20:40:00+01:00 Marcin Miller z zespołu Boys - najważniejsze informacje o wokaliście disco polo! Żona, dzieci, majątek, s Marcin Miller - lider zespołu Boys. Dowiedz się wszystkiego o jego życiu, rodzinie, majątku i pasjach. Legenda muzyki disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-z-zespolu-boys---najwazniejsze-informacje-o-wokaliscie-disco-polo-zona-dzieci-majatek-samochody-instagramjpg.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller z zespołu Boys - najważniejsze informacje o wokaliście disco polo! Żona, dzieci, majątek, samochody, instagram


Marcin Miller - lider zespołu Boys. Dowiedz się wszystkiego o jego życiu, rodzinie, majątku i pasjach. Legenda muzyki disco polo

Autor: Adam Begier, 02 Listopad 2023  20:40
Źródło zdjęć: facebook.com/marcinboys
Marcin Miller z zespołu Boys - najważniejsze informacje o wokaliście disco polo! Żona, dzieci, majątek, samochody, instagram
Wybrane dla Ciebie:
 1. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!

  Kiedy myślimy o muzyce disco polo, jedno z pierwszych imion, które przychodzi na myśl, to Marcin Miller. Wielu zna go jako twarz zespołu Boys, ale ile naprawdę wiemy o tym artystycznym duchu? Przygotowaliśmy dla was pełny przewodnik po życiu Marcina Millera.

  Kim jest Marcin Miller?

  Marcin Miller to nie tylko lider zespołu Boys, ale również jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w świecie muzyki disco polo. Jego kariera w muzyce zaczęła się w 1989 roku, ale jego miłość do dźwięków była z nim od dziecka. Uczęszczał do ogniska muzycznego. Jego zamiłowanie do muzyki przekształciło się w pasję, gdy w 1990 roku został liderem Boys. Od tego czasu wydał 39 albumów, z których wiele stało się hitami w kraju.

  Ile ma lat Marcin Miller?

  Urodzony 27 maja 1970 roku, w 2023 roku Marcin Miller obchodził swoje 53. urodziny. Mimo upływającego czasu nadal jest aktywny na scenie muzycznej i kontynuuje tworzenie muzyki, która porusza serca fanów.

  Czy Marcin Miller ma żonę i dzieci?

  Tak, życie prywatne Marcina Miller jest równie bogate jak jego kariera muzyczna. W 1990 roku poślubił Annę, którą poznał dwa lata wcześniej. Mają dwóch synów - Alana i Adriana. Marcin jest również dumny ze swojego wnuka Michała.

  Jaki ma majątek Marcin Miller?

  Dokładny majątek Marcina Millera jest dobrze strzeżoną tajemnicą, ale po dekadach udanej kariery muzyk na pewno zgromadził znaczące środki. Szacuje się, że za jeden występ może zarobić nawet 30 tysięcy złotych, choć, jak sam przyznał w wywiadzie dla Super Expressu, nie wszystkie koncerty są tak dochodowe.

  Jakim samochodem jeździ Marcin Miller?

  Choć Marcin Miller miał w swoim posiadaniu różne samochody, w 2019 roku przyznał, że jeździ Toyotą Yaris. Ale nie zawsze wybiera praktyczne auta – w jego garażu można też znaleźć czerwony mercedes cabrio i luksusowy Lexus. Marcin ceni bezpieczną jazdę i, jak sam mówi, nie daje się ponieść emocjom na drodze.

  Wiedząc o tych wszystkich aspektach życia Marcina Millera, możemy naprawdę docenić jego wkład w muzykę disco-polo i polską scenę muzyczną. Jego pasja, talent i ciężka praca uczyniły go legendą, której dźwięki będą rozbrzmiewać przez kolejne pokolenia.


  BOYS & THR!LL - Piękna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk zamknął wszystkim krytykom usta? Zaśpiewał acapella WIELKI hit! | VIDEO
  2. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
  3. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  4. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  5. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  6. Boys i Ronnie Ferrari w trasie koncertowej po USA
  7. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
  8. PREMIERA disco polo pt. "Kochaj mnie" z uwielbianymi postaciami z popularnego serialu "Chłopaki do Wzięcia" – Jarkiem, Bandziorkiem i Danusią

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie