Reklama


Reklama

Marcin Miller z grupy Boys ratuje dziecko chore na raka

2014-03-31T00:30:00+02:00 Marcin Miller z grupy Boys ratuje dziecko chore na raka https://disco-polo.info/Upload/articles/2014/03/miller.png

ReklamaReklama


Ogólna

Jak donosi „Super Expres”, wokalista specjalnie dla chłopca zorganizował trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.   Marcin Miller, lider zespołu Boys nie może przejść obojętnie obok ludzkich tragedii. Kiedy tylko usłyszał, że Dominik Młynko...

Reklama

Jak donosi „Super Expres”, wokalista specjalnie dla chłopca zorganizował trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

 

Marcin Miller, lider zespołu Boys nie może przejść obojętnie obok ludzkich tragedii. Kiedy tylko usłyszał, że Dominik Młynkowiak walczy z nowotworem złośliwym neuroblastomą 4. stopnia z przerzutami do kości, szpiku, opon mózgowych i węzłów chłonnych, postanowił zagrać dla niego koncerty. Razem z prężnie działającą w Ameryce fundacją „You Can Be My Angel”, zorganizowano koncerty w Chicago, New Jersey, Detroit oraz w Kanadzie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!
  2. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!
  3. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.