2020-09-26T19:10:00+02:00 Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-le https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/marcin-miller-i-formacja-boys-uhonorowana-30-lecie-z-najwiekszymi-gwiazdami-1601115499.jpg

Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!

Redakcja , 26 Wrzesień 2020  19:10
Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
Źródło zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys

24 października w hali EXPO Mazury S.A w Ostródzie odbędzie się niesamowite wydarzenie - 30 lecie formacji Boys


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Marcin Miller to żywa legenda muzyki disco polo. Bez niego nie może odbyć się żadna duża impreza w naszym kraju. Lider formacji Boys już niebawem będzie miał wielkie święto.

Zobacz również: Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!

24 października w hali EXPO Mazury S.A w Ostródzie odbędzie się niesamowite wydarzenie - 30 lecie formacji Boys. To będzie uhonorowanie imperatora disco polo za ogromny wkład w rozwój muzyki disco polo. 

Na wyjątkowej imprezie nie zabraknie oczywiście Marcina Millera i formacji Boys. Oprócz nich na scenie wystąpi m.in. Sabrina, Samantha Fox, Fun Factory, Helena Vondrackova, Stachurski, Piersi, Top Girls i Classic.

30-lecie formacji Boys jest realizowane przez TVP2, a to oznacza, że transmisja pojawi się na antenie telewizji publicznej. Nie ma jednak informacji o konkretnej dacie.

Zobacz również: Ryszard 'Szczena' z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! To prawdziwe miłosne love story!

To będzie wielkie święto muzyki disco polo. O szczegółach imprezy z okazji 30-lecia formacji Boys będziemy informować na bieżąco.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Córka Magdy Narożnej w teledysku zespołu Piękni i Młodzi! Grupa disco polo zaskoczyła nowością!
  2. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  3. Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?
  4. Urodzinowy koncert zespołu Bayer Full na antenie Telewizji Polskiej! To będzie wielkie święto muzyki disco polo! Data emisji, lista wykonawców
  5. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!
  6. Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!
  7. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  8. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi zmieniła fryzurę! Szokujące uczesanie wokalistki zaskoczyło internautów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami