Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-26T19:10:00+02:00 Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-le https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/marcin-miller-i-formacja-boys-uhonorowana-30-lecie-z-najwiekszymi-gwiazdami-1601115499.jpg
Reklama

Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!

Redakcja , 26 Wrzesień 2020  19:10
Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
Źródło zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys
Reklama

24 października w hali EXPO Mazury S.A w Ostródzie odbędzie się niesamowite wydarzenie - 30 lecie formacji Boys

Reklama

Marcin Miller to żywa legenda muzyki disco polo. Bez niego nie może odbyć się żadna duża impreza w naszym kraju. Lider formacji Boys już niebawem będzie miał wielkie święto.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!

24 października w hali EXPO Mazury S.A w Ostródzie odbędzie się niesamowite wydarzenie - 30 lecie formacji Boys. To będzie uhonorowanie imperatora disco polo za ogromny wkład w rozwój muzyki disco polo. 

Na wyjątkowej imprezie nie zabraknie oczywiście Marcina Millera i formacji Boys. Oprócz nich na scenie wystąpi m.in. Sabrina, Samantha Fox, Fun Factory, Helena Vondrackova, Stachurski, Piersi, Top Girls i Classic.

30-lecie formacji Boys jest realizowane przez TVP2, a to oznacza, że transmisja pojawi się na antenie telewizji publicznej. Nie ma jednak informacji o konkretnej dacie.

Zobacz również: Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

To będzie wielkie święto muzyki disco polo. O szczegółach imprezy z okazji 30-lecia formacji Boys będziemy informować na bieżąco.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  2. Mega gorąca sesja pięknej gwiazdy disco polo. Artystka poruszyła wyobraźnie fanów!
  3. Znany gwiazdor disco polo pokazał piękną żonę. Wyglądają bosko!
  4. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej