Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-08T07:30:00+02:00 Marcin Miller w miłosnym uniesieniu! Gwiazdor disco polo podbija serca Polek! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/marcin-miller-w-milosnym-uniesieniu-gwiazdor-disco-polo-podbija-serca-polek-1585920197.jpg
Reklama

Marcin Miller w miłosnym uniesieniu! Gwiazdor disco polo podbija serca Polek!

Redakcja , 08 Kwiecień 2020  07:30
Marcin Miller w miłosnym uniesieniu! Gwiazdor disco polo podbija serca Polek!
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/marcinmillerboys/
Reklama

Disco polo od wielu lat nieprzerwanie podbija rynek muzyczny! Podobnie jak jej przedstawiciele, w tym Marcin Miller

Reklama

Disco polo od wielu lat nieprzerwanie podbija rynek muzyczny! Muzyka uważa niegdyś za kicz jest teraz obecnie jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Podobnie jak jej przedstawiciele. To właśnie artyści disco polo należą do grona najbardziej popularnych gwiazd. Wśród nich jest Marcin Miller.

Zobacz również: Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.

Lider i wokalista zespołu Boys zasłynął w sieci nie tylko z tanecznych produkcji, ale również chwytających za serce ballad. Do jednych z najpiękniejszych należą "Wciąż zakochany", "Kochany Wróć", oraz "Niezapomniane chwile z Tobą". Ta ostatnia została w ostatnim czasie odświeżona. Za nową wersję piosenki Boys odpowiadają  Wytrych & Kwiat.

Obecnie nowość przekroczyła już 17 tysięcy wyświetleń. "Dziękuję Panie Marcinie za Ta cudowna piosenkę o wspaniałym tekście i cudownym wykonaniu ,jak zawsze .G ratulluję pięknej całoßci ", "Marcin kochany sciskamy Ciebie i chłopaków Wasza twórczość i kreatywność trzyma nas na duchu w tych trudnych dniach", "I takich piosenek mi brakuje na koncertach od lat to samo kopiuj wklej do znudzenia proszę o dodanie tej piosenki do playlisty koncertowej" komentują internauci. 

Jak widać po komentarzach wersja duetu Wytrych i Kwiat spodobała się internautom! Wam również przypadnie do gustu? Posłuchajcie nowość "Niezapomniane chwile z Tobą" w wersji  Wytrych & Kwiat Spanish 90's

Zobacz również: Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!
  2. To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!
  3. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
  4. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej