Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller w miłosnym uniesieniu! Gwiazdor disco polo podbija serca Polek!

2020-04-08T07:30:00+02:00 Marcin Miller w miłosnym uniesieniu! Gwiazdor disco polo podbija serca Polek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/marcin-miller-w-milosnym-uniesieniu-gwiazdor-disco-polo-podbija-serca-polek-1585920197.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Disco polo od wielu lat nieprzerwanie podbija rynek muzyczny! Podobnie jak jej przedstawiciele, w tym Marcin Miller

Reklama

Disco polo od wielu lat nieprzerwanie podbija rynek muzyczny! Muzyka uważa niegdyś za kicz jest teraz obecnie jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Podobnie jak jej przedstawiciele. To właśnie artyści disco polo należą do grona najbardziej popularnych gwiazd. Wśród nich jest Marcin Miller.

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Lider i wokalista zespołu Boys zasłynął w sieci nie tylko z tanecznych produkcji, ale również chwytających za serce ballad. Do jednych z najpiękniejszych należą "Wciąż zakochany", "Kochany Wróć", oraz "Niezapomniane chwile z Tobą". Ta ostatnia została w ostatnim czasie odświeżona. Za nową wersję piosenki Boys odpowiadają  Wytrych & Kwiat.

Obecnie nowość przekroczyła już 17 tysięcy wyświetleń. "Dziękuję Panie Marcinie za Ta cudowna piosenkę o wspaniałym tekście i cudownym wykonaniu ,jak zawsze .G ratulluję pięknej całoßci ", "Marcin kochany sciskamy Ciebie i chłopaków Wasza twórczość i kreatywność trzyma nas na duchu w tych trudnych dniach", "I takich piosenek mi brakuje na koncertach od lat to samo kopiuj wklej do znudzenia proszę o dodanie tej piosenki do playlisty koncertowej" komentują internauci. 

Jak widać po komentarzach wersja duetu Wytrych i Kwiat spodobała się internautom! Wam również przypadnie do gustu? Posłuchajcie nowość "Niezapomniane chwile z Tobą" w wersji  Wytrych & Kwiat Spanish 90's

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Przeprosiny - Mateusz Podemski


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.