Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-02T15:30:00+01:00 Marcin Miller stworzył hit, z którym utożsamiają się internauci! Jego nowa wersja jest już w sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/marcin-miller-stworzyl-hit-z-ktorym-utozsamiaja-sie-internauci-jego-nowa-wersja-jest-juz-w-sieci-1572645597.jpg
Reklama

Marcin Miller stworzył hit, z którym utożsamiają się internauci! Jego nowa wersja jest już w sieci!

Redakcja , 02 Listopad 2019  15:30
Marcin Miller stworzył hit, z którym utożsamiają się internauci! Jego nowa wersja jest już w sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/pg/marcinmillerboys/photos/?ref=page_internal
Reklama

Ikoną muzyki disco polo jest bezapelacyjnie Marcin Miller! Lider zespołu Boys słynie z prostych melodyjnych utworów! Niektóre z nich są szczególne

Reklama

Takiej wersji świat jeszcze nie słyszał! Jeden z bardziej nostalgicznych, a zarazem porywających kawałków Marcina Millera doczekała się rewelacyjnego remixu. Musicie tego wysłuchać.

Zobacz również: Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!

Artyści disco polo coraz częściej wrzucają do sieci swoje zdjęcia z dzieciństwa. W końcu miło jest powspominać i powiedzieć, że kiedyś to było.

Fani disco polo lubią wracać wspomnieniami nie tylko do fotografii swoich idoli, ale przede wszystkim do piosenek z danego okresu, które w jakimś sensie kojarzą im się z konkretnym miejscem. Także z ludźmi, których być może z jakiegoś powodu z nami już nie ma.

W ostatnim czasie jest bardzo dużo nowych remixów, ale przeważnie są to odświeżone wersje utworów, jakie miały premierę w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Fani disco polo oczywiście cieszą się, jeśli tylko mają okazje posłuchać piosenki swojego ulubionego wykonawcy w nowej aranżacji, aczkolwiek zdecydowanie ciekawsze są remixy starszych piosenek, które mimo upływu lat, nadal są aktualne.

Zadania podjęła się niedawno ekipa Loki Oldschool. Stworzyli doskonały remix przeboju zespołu Boys. Utwór miał premierę w 2010 roku. Utożsamiła się z nim spora część społeczeństwa.

Oczywiście chodzi nam o kawałek zatytułowany „Dlaczego teraz to zrobiłaś”. Remix jest o tyle ciekawy i przykuwa uwagę, iż został wykonany w stylu lat 90- tych.

Zobacz również: Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!

Piosenka została cofnięta o dwie dekady. Co sądzicie o takim pomyśle?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna miała wypadek? Zmasakrowana twarz wokalistki disco polo spędza fanom sen z powiek!
  2. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  3. Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!
  4. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej