Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller, Radek Liszewski i Sławek Świerzyński w „Pytaniu na śniadanie”

2016-11-17T00:10:18+01:00 Marcin Miller, Radek Liszewski i Sławek Świerzyński w „Pytaniu na śniadanie” https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/trio.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Czołówka najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo zagości w porannym programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2 w czwartek (17 listopada). Tematem rozmowy będzie oczywiście muzyka disco polo, jej niesłabnąca popularność i 100 mili...

Reklama

Czołówka najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo zagości w porannym programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2 w czwartek (17 listopada). Tematem rozmowy będzie oczywiście muzyka disco polo, jej niesłabnąca popularność i 100 milionów wyświetleń „Ona tańczy dla mnie”.

 

Występ Marcina Millera (Boys), Radka Liszewskiego (Weekend) i Sławka Świerzyńskiego (Bayer Full) przewidziany jest około godziny 9:45.

 

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  2. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.