2019-12-02T18:09:00+01:00 Marcin Miller nagrodzony! Na koncie gwiazdora disco polo pojawiło się pół miliona! Marcin Miller z zespołu Boys może otwierać szampana! Na koncie gwiazdora disco polo pojawiło się pół bańki https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/pol-miliona-na-koncie-marcina-millera-boys-imperator-disco-polo-rozbil-bank-1575304644.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller nagrodzony! Na koncie gwiazdora disco polo pojawiło się pół miliona!


Autor: Goliat, 02 Grudzień 2019  18:09
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Marcin Miller z zespołu Boys może otwierać szampana! Na koncie gwiazdora disco polo pojawiło się pół bańki

Marcin Miller nagrodzony! Na koncie gwiazdora disco polo pojawiło się pół miliona!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. O której występ Skolima na imprezie Przebój Lata Radia ZET i Polsatu 2025?!
  2. Karina Opyrchał w roli Bogini Miłości w teledysku „Wenus”. Internet oszalał na punkcie jej najnowszego singla
  3. SKOLIM x RAIDER – nowa odsłona „Co Ty Robisz Ze Mną”. Dance 2 Disco przygotowali energetyczną propozycję dla fanów klubowych brzmień
Reklama

Przepiękna kobieta, jeden z najprzystojniejszych wokalistów disco polo i genialny utwór - to właśnie to zestawienie zagwarantowało pół miliona, które pojawiło się na koncie Marcina Millera z formacji Boys.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Adam Chrola – piosenki o miłości w wyjątkowej składance dostępnej całkowicie za darmo

Jedna z najgorętszych premier disco polo w ostatnim czasie bije rekordy oglądalności. Nowe dzieło Marcina Millera i spółki pt. "Nie ma gwiazd" przekroczyło już 500 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. Artysta tym wynikiem został nagrodzony za swoją produkcję.

To jeden z najlepszych wyników w ostatnim czasie w branży muzyki tanecznej. Klip również zajmuje wysokie miejsce na karcie czasu portalu YouTube. To tylko potwierdza, że Marcin Miller ma nosa do tworzenia niezwykłych produkcji.

Duży wpływ na sukces piosenki pt. "Nie ma gwiazd" oczywiście ma lider zespołu Boys, ale również sam teledysk, który jest arcydziełem stworzonym przez Marcina Załęskiego z firmy Allinteractive Films. Przepiękne kobiety, niezwykły taniec oraz ciekawie opowiedziana historia za pomocą obrazka. To musiało się udać! 

Piosenka ma zaledwie 4 dni, a jest już na ustach wszystkich fanów disco polo. Czy nowa produkcja od Marcina Millera to strzał w dziesiątkę i już niebawem przy teledysku pojawi się pierwszy milion wyświetleń? 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Wygląda jak Apollo?! Znany gwiazdor disco polo schudł 40 kg! Wszystko dzięki tej zasadzie!

Wiele wskazuje na to, że to może być hit karnawału!

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 02 Grudzień 2019  18:09

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Mąż Joanny Narożnej porównał ją do Majki Jeżowskiej. Wideo wywołało lawinę komentarzy
  2. Pożegnanie Lata w Iłowie 2025 już dziś! Kto wystąpi, bilety
  3. „Tylko Ty” Robson W z autorską produkcją i zaskakuje nowoczesnym latino w disco
  4. „Efekt motyla” od Dejwa robi furorę! Najnowszy hit artysty szybko zdobywa setki tysięcy wyświetleń
  5. Beezy prezentuje premierę „Lubię” i stawia na klimaty latino w nowym brzmieniu
  6. Viper powraca na scenę disco polo Jolanta Szwalgin potwierdza premierę nowego singla
  7. Eko-Festyn Strażacki 2025 w Biestrzykowicach z koncertami Macieja Kasprzyka, Maluby, Borysa LBD i wielu innych artystów
  8. Discoboys rozgrzeją Biesiady w Białasach! Wyjątkowy koncert już dziś 5 września!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły