2020-05-17T07:30:00+02:00 Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w nowej wersji wielkiego przeboju! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/co-za-nowosc-disco-polo-marcin-miller-i-slawomir-swierzynski-wreszcie-sie-doczekali-1588772868.jpg

Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w nowej wersji wielkiego przeboju!

Redakcja , 17 Maj 2020  07:30
Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w nowej wersji wielkiego przeboju!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Projekt jest na naprawdę świetnym poziomie, co potwierdzają komentarze, które pojawiły się już kilka godzin po premierze: „Super remix”, „Elegancko”

Reklama

W świecie disco polo istnieje kilka czołowych produkcji, które na stałe pozostają na domówkach czy imprezach weselnych.

Zobacz również: Znany producent odświeżył wielki przebój grupy Classic! Ta piosenka disco polo to legenda! Jak brzmi teraz?!

Do takich ponadczasowych hitów z pewnością zalicza się utwory: „Jesteś Szalona” zespołu Boys, „Blondyneczka” zespołu Bayer Full, czy „Przez Twe oczy zielone” zespołu Akcent.

Ponad pół roku temu światło dzienne ujrzał utwór, który połączył w sobie te 3 hity. Marcin Miller i Sławomir Świerzyński stworzyli piosenkę pt. „Szalona blondynka”, która wchodząc na rynek disco polo, rozepchnęła się łokciami pomiędzy innymi produkcjami i zdobyła wymarzony, muzyczny szczyt. Hit przypadł do gustu specjalistom od remixów.

Niektórzy z nich postanowili wziąć przebój na warsztat i ponownie zbudować utwór pod względem muzyczno - brzmieniowym. Ostatnio pojawiła się najnowsza tego typu produkcja. TriFle & LOOP podeszli do sprawy w swoim stylu i stworzyli bardzo taneczny, dyskotekowy remix.

Projekt jest na naprawdę świetnym poziomie, co potwierdzają komentarze, które pojawiły się już kilka godzin po premierze: „Super remix”, „Elegancko”. Nowa wersja wielkiego przeboju z pewnością pojawi się na najlepszych imprezach tanecznych w Polsce.

Oby jak najszybciej miała okazję przetestować parkiet.

Zobacz również: Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Popularne małżeństwo disco polo z wielką niespodzianką dla fanów! To będzie HIT?!
  2. Różowa Landrynka?! Magda Narożna Piękni i Młodzi w centrum uwagi! Odważne zdjęcie gwiazdy podbija sieć!
  3. Ci artyści disco polo nie wstydzą się swojego pochodzenia! Wręcz przeciwnie - promują to w sieci! VIDEO
  4. Sławomir i Kajra zagrają małżeństwo w popularnym serialu! To będzie rola ich życia!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama