Reklama


Reklama

Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w nowej wersji wielkiego przeboju!

2020-05-17T07:30:00+02:00 Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w nowej wersji wielkiego przeboju! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/co-za-nowosc-disco-polo-marcin-miller-i-slawomir-swierzynski-wreszcie-sie-doczekali-1588772868.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Projekt jest na naprawdę świetnym poziomie, co potwierdzają komentarze, które pojawiły się już kilka godzin po premierze: „Super remix”, „Elegancko”

Reklama

W świecie disco polo istnieje kilka czołowych produkcji, które na stałe pozostają na domówkach czy imprezach weselnych.

Zobacz również: Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!

Do takich ponadczasowych hitów z pewnością zalicza się utwory: „Jesteś Szalona” zespołu Boys, „Blondyneczka” zespołu Bayer Full, czy „Przez Twe oczy zielone” zespołu Akcent.

Ponad pół roku temu światło dzienne ujrzał utwór, który połączył w sobie te 3 hity. Marcin Miller i Sławomir Świerzyński stworzyli piosenkę pt. „Szalona blondynka”, która wchodząc na rynek disco polo, rozepchnęła się łokciami pomiędzy innymi produkcjami i zdobyła wymarzony, muzyczny szczyt. Hit przypadł do gustu specjalistom od remixów.

Niektórzy z nich postanowili wziąć przebój na warsztat i ponownie zbudować utwór pod względem muzyczno - brzmieniowym. Ostatnio pojawiła się najnowsza tego typu produkcja. TriFle & LOOP podeszli do sprawy w swoim stylu i stworzyli bardzo taneczny, dyskotekowy remix.

Projekt jest na naprawdę świetnym poziomie, co potwierdzają komentarze, które pojawiły się już kilka godzin po premierze: „Super remix”, „Elegancko”. Nowa wersja wielkiego przeboju z pewnością pojawi się na najlepszych imprezach tanecznych w Polsce.

Oby jak najszybciej miała okazję przetestować parkiet.

Zobacz również: Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!
  2. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.