Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w nowej wersji wielkiego przeboju!

2020-05-17T07:30:00+02:00 Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w nowej wersji wielkiego przeboju! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/co-za-nowosc-disco-polo-marcin-miller-i-slawomir-swierzynski-wreszcie-sie-doczekali-1588772868.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Projekt jest na naprawdę świetnym poziomie, co potwierdzają komentarze, które pojawiły się już kilka godzin po premierze: „Super remix”, „Elegancko”

Reklama

W świecie disco polo istnieje kilka czołowych produkcji, które na stałe pozostają na domówkach czy imprezach weselnych.

Zobacz również: Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Do takich ponadczasowych hitów z pewnością zalicza się utwory: „Jesteś Szalona” zespołu Boys, „Blondyneczka” zespołu Bayer Full, czy „Przez Twe oczy zielone” zespołu Akcent.

Ponad pół roku temu światło dzienne ujrzał utwór, który połączył w sobie te 3 hity. Marcin Miller i Sławomir Świerzyński stworzyli piosenkę pt. „Szalona blondynka”, która wchodząc na rynek disco polo, rozepchnęła się łokciami pomiędzy innymi produkcjami i zdobyła wymarzony, muzyczny szczyt. Hit przypadł do gustu specjalistom od remixów.

Niektórzy z nich postanowili wziąć przebój na warsztat i ponownie zbudować utwór pod względem muzyczno - brzmieniowym. Ostatnio pojawiła się najnowsza tego typu produkcja. TriFle & LOOP podeszli do sprawy w swoim stylu i stworzyli bardzo taneczny, dyskotekowy remix.

Projekt jest na naprawdę świetnym poziomie, co potwierdzają komentarze, które pojawiły się już kilka godzin po premierze: „Super remix”, „Elegancko”. Nowa wersja wielkiego przeboju z pewnością pojawi się na najlepszych imprezach tanecznych w Polsce.

Oby jak najszybciej miała okazję przetestować parkiet.

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  3. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.