2021-08-27T07:45:00+02:00 Marcin Miller - Boys za dużo pracuje?! Gwiazdor disco polo zrelaksował się w przerwie między koncertami! https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-zaprasza-na-grilla-gwiazdor-disco-polo-relaksuje-sie-w-przerwie-miedzy-koncertamijpg.jpg

Marcin Miller - Boys za dużo pracuje?! Gwiazdor disco polo zrelaksował się w przerwie między koncertami!

Redakcja , 27 Sierpień 2021  07:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Marcin Miller - Boys za dużo pracuje?! Gwiazdor disco polo zrelaksował się w przerwie między koncertami!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Gwiazdor nie tylko zajmuje się muzyką, ale prowadzi także swoje inne biznesy. Wszystko to powoduje, że lider grupy Boys ma bardzo mało czasu na relaks

Reklama

Marcin Miller bez wątpienia jest jednym z najbardziej zapracowanych artystów disco polo!

Zobacz również: Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!

Każdy wykonawca disco polo potrzebuje odrobiny relaksu. Ale jak tu odpocząć, gdy grafik koncertowy wypełniony jest po same brzegi? Okazuje się, że na dobrego grilla zawsze znajdzie się czas!

Reklama

Marcin Miller to popularny wokalista disco polo, który od ponad 30 lat nieprzerwanie zachwyca fanów swoją twórczością. Artysta wraz ze swoim zespołem Boys wylansował mnóstwo hitów, które do dziś nuci cała Polska. Kawałki takie jak: “Szalona”, “Wolność”, czy “Chłop z Mazur” weszły na stałe do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej!

Marcin Miller bez wątpienia jest jednym z najbardziej zapracowanych artystów disco polo. Gwiazdor nie tylko zajmuje się muzyką, ale prowadzi także swoje inne biznesy. Wszystko to powoduje, że lider grupy Boys ma bardzo mało czasu na relaks. Okazuje się jednak, że przy dobrej organizacji na wszystko znajdzie się czas!

Gwiazdor disco polo udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie ze swojego wypoczynku! Marcin Miller postanowił zorganizować grilla i trochę pobiesiadować. Zasłużony relaks z pewnością mu się przyda. W końcu końcówka lata zapowiada się dla niego niezwykle pracowicie!

Marcin Miller wypuścił niedawno w świat swój najnowszy teledysk, który powstał do utworu “Taka jak Ty”. Przebojowy kawałek zbiera pozytywne recenzje fanów. Gwiazdor zespołu Boys kolejny raz stworzył przebój, który zostanie w sercach jego sympatyków na długie lata!

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Taka jak Ty
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  2. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  3. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  4. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  5. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  6. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  7. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  8. Cudowne zdjęcia znanej wokalistki disco polo robią furorę w sieci! Internauci nie szczędzą komentarzy
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami