Reklama


Reklama

Marcin Miller Boys uszczęśliwiony! Wokalista udostępnił zdjęcie z ukochanym wnukiem!

2019-02-07T18:00:00+01:00 Marcin Miller Boys uszczęśliwiony! Wokalista udostępnił zdjęcie z ukochanym wnukiem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/marcin-miller-boys-uszczesliwiony-wokalista-udostepnil-zdjecie-z-ukochanym-wnukiem-1549495918.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ikona muzyki disco polo nie kryje radości. Marcin Miller z formacji Boys udostępnił w sieci zdjęcie ze swoim ukochanym wnukiem

Reklama

Jedna z największych ikon muzyki disco polo nie kryje wielkiego szczęścia. Mowa o wokaliście zespołu Boys - Marcinie , który kilka miesięcy temu został dziadkiem!

MARCIN MILLER JEST SZCZĘŚLIWYM DZIADKIEM

 "jestem szczęśliwym dziadkiem (...) nie spodziewałem się tego, ze teraz będę częściej jeździł do Białegostoku" - przyznał w programie Disco Polo Live wokalista zespołu Boys opowiadając o miłości do wnuka. Wokalista wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Mimo wielu koncertów i projektów, w których czynnie bierze udział Marcin Miller nie szczędzi czasu dla swoich najbliższych. Świadczą o tym zdjęcia z żoną, synami i mamą, jak również najnowsze, udostępnione z wnukiem.

Marcin uwielbia spędzać czas ze swoim ukochanym wnukiem! Trzeba przyznać, że wokalista disco polo wzorowo pielęgnuje wartości, które wyniósł ze swojego rodzinnego domu. Jak przyznał ostatnio Marcin "Nie ważne co mamy, najważniejsze kim jesteśmy". 

Wokalista zespołu Boys to człowiek o wielkim sercu, który nade wszystko ceni sobie relacje z najbliższymi.

Zobacz również: O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  2. Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!
  3. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.