Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) milionerem! 40 baniek na jego koncie!

2018-10-17T22:01:00+02:00 Marcin Miller (Boys) milionerem! 40 baniek na jego koncie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/marcin-miller-boys-milionerem-40-baniek-na-jego-koncie-1539794374.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Lider legendarnego zespołu Boys ma ogromne powody do zadowolenia.

Reklama

Grupa Boys to legenda muzyki disco polo. Rzesza fanów Marcina Millera i spółki tłumnie przychodzi na koncerty w Polsce i poza granicami naszego kraju. Każda piosenka jednego z najstarszych zespołów w świecie disco polo cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

Potwierdzeniem tych słów jest 40 milionów odtworzeń w serwisie YouTube teledysku do piosenki pt. "Najpiękniejsza dziewczyno". Jak tylko utwór pojawił się po raz pierwszy internecie to wiele osób z branży stwierdziło, że to będzie niesamowity przebój. Faktycznie propozycja od Marcina Millera w ciągu dwóch lat osiągnął wynik, który plasuje grupę Boys w czołówce ostatnich lat.

Serdecznie gratulujemy wszystkim związanym z produkcją tej piosenki oraz teledysku, bo wynik robi wrażenie i muzycy grający pop mogą pozazdrościć takich liczb.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od formacji Sensual! Co jest powodem zazdrości?
  2. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!
  3. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.