2021-07-26T10:00:00+02:00 Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca wid https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-i-luka-rosi-razem-na-jednej-scenie-ognisty-duet-gwiazdorow-disco-polo-podbil-serca-widzow-wakacyjnej-trasy-dwojkijpg.jpg

Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca widzów w całej Polsce!

Redakcja , 26 Lipiec 2021  10:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca widzów w całej Polsce!
Źródło zdjęć: Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama

Na występ tego duetu czekało spore grono fanów disco polo! Marcin Miller wspólnie z Luka Rosi wykonali swój wielki przebój “Winogrona”!

Reklama

Gwiazdorzy disco polo porwali wszystkich widzów do wspólnej zabawy!

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do kolejnego miasta! Tym razem możliwość zobaczenia swoich idoli na żywo mieli mieszkańcy Koszalina. Jednym z najjaśniejszych punktów koncertu był występ Marcina Millera, który na scenie pojawił się w towarzystwie Luka Rosi!

Na występ tego duetu czekało spore grono fanów disco polo! Marcin Miller wspólnie z Luka Rosi wykonali swój wielki przebój “Winogrona”! Utwór na YouTube zanotował już ponad 10 milionów wyświetleń! To niebywały sukces!

Reklama

Fani obu artystów disco polo nieczęsto mają możliwość usłyszeć ich razem na scenie. Każdy z wykonawców ma przecież swoje własne zobowiązania koncertowe, które utrudniają możliwość wspólnych występów. Na szczęście Wakacyjna Trasa Dwójki łączy ludzi! Na potrzeby popularnej imprezy gwiazdorzy porzucili wszystkie pilne sprawy, i dzielnie stawili się w koszalińskim amfiteatrze! Miny fanów bezcenne!

Marcin Miller w duecie z Luka Rosi swoim brawurowym wykonaniem “Winogron” porwali publiczność do wspólnej zabawy. Fani nucili tekst piosenki, a wielu z nich ruszyło w tany! To wielka zasługa niezwykle przebojowego kawałka, który od kilkunastu miesięcy nie schodzi z czołowych miejsc list przebojów!

Reklama

Uwielbiana trasa koncertowa TVP nie zwalnia tempa. Kolejna odsłona popularnego wydarzenia już w niedzielę 1 sierpnia w Augustowie! Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji! Nie zabraknie oczywiście akcentów disco polo!

Zobacz również: Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Marcin Miller & Luka Rosi - Winogrona - Lato muzyka zabawa Wakacyjna trasa Dwójki 2021 Koszalin
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki rozłam w disco polo! Popularne wokalistki Top Girls odeszły z zespołu! Grupa w nowym składzie zachwyca premierą pt. 'Było minęło'!
  2. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  3. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  5. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  6. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami